Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mitől ébredhet éjszaka ordítva?

Mitől ébredhet éjszaka ordítva?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja minden este elalszik majd 1-2 órán belül ordítva ébred. 4 éves de hiába kérdezem nem tud válaszolni. Gondoltam rosszat álmodik, na de minden este? Áthozom közénk, alszik tovább nyugodtan.
2023. febr. 23. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel is ebred? Tehát láthatóan magánál van? A gyerekem Pavoros volt. Őrjöngve ugrott fel az ágyban, de nem volt ébren. Hosszabb rövidebb idő alatt sikerült felebreszteni, lenyugtatni és vissza altatni. Kb 3 évig tartott, heti 2-4 alkalommal....
2023. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána a pavornak. Ha az akkor pedig kitartást...kőkemény 5 év van mögöttünk. Mostmár csak alvajáró
2023. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs magánál szerintem. Mármint van hogy kicsit nyitva a szeme de ritkán. Van hogy válaszolni próbál de értelmetlen. Volt hogy 10 percig majd ki ugrott a szíve a helyéről. Nem tudok mit tenni és ez a legrosszabb.
2023. febr. 23. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján én is pavorra gyanakszom. Úgy olvastam, ha egy héten belül legalább 3-4 alkalommal előfordul, érdemes beszélni a gyermekorvossal. Olvass utána.
2023. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!