Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha nappal szèpen alszik,...

Ha nappal szèpen alszik, èjszaka mièrt nem?

Figyelt kérdés
Kisfiam rossz alvása már megőrjìt minket lassan. Nappal ahogy most is alszik, mint az angyalka, meg sem moccan szinte, nèha 2,5 òrákat húz le. Este viszonylag könnyen elalszik, ezzel általában nincs gond, 8 után kèri, hogy jöjjünk be a szobájába. Minden èjszaka kb 1 òra tájèkán èbred, forgolòdik, felül, vakaròzik, nyűglődik. Tegnap mèg èjfèlkor TV-ztem, kijött utánam. Ha magunk mellè vesszük is katasztròfa, keresztbe fordul ès tuti orrba vág, nem tudunk aludni úgy sem, szòval igyekszem a szobájába szoktatni, persze itt vagyok vele, ha kèri, általában itt alszom, mert keres. Fèrjem szerint melege van, ma megpròbáljuk a vastag pokròcot a matracròl levenni ès csak 22 fokra rakni a radiátort, este jòl kiszellőztetni, hüvösebbre. Már a tejitalra is gondoltam nem e allergiás, mert nèha a szája körül is vannak enyhe pattanások, de elmúlnak. Ekcèmára hajlamos kisbaba kora òta. Nekem is szörnyű a kezem is jelenleg, de neki korántsem nèz ki ilyen durván semmije max 1-2 pötty ha van rajta, azt marja szèt, de ha allergia, nappal mièrt nem vakaròzik? Plussz voltak csodás átaludt èjszakáink is már, akkor is kapta a tejitalt. Sokat vagyunk kint is a levegőn. Pavorròl is olvastam már, de ő èbren van, kommunikál. Kinek milyen alvò a 2,5 èves gyereke? Tèlen megyek vissza dolgozni, elvileg beveszik oviba, szòval nagyon aggaszt már ez, hogy fogok įgy dolgozni, ő meg oviba járni, ha ezt műveli èjjelente? Sok jòt olvastam már a halolajròl is, van valakinek tapasztalata esetleg? Sosem volt egy szuper alvò gyerek, persze lehetne rosszabb is, de èn már azt hittem erre a korra minden normalizálòdik majd, erre most megint visszaestünk ès már elegem van :( Akartam tesòt, de fèrjem ès èn is most azt mondjuk egyelőre nem vágunk bele, egyszerűen èjszaka már aludni akarnánk, mint a normális emberek..
2023. márc. 18. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 4 lesz, és kb 1-3 között valamikor bejön közénk, és vagy visszaalszik vagy forog, rugdos szenved iszik, stb stb.

Ő már nem is alszik el napközben, bent van a szobában de nem alszik el.

2023. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Ne hagyjátok napközben ilyen sokat aludni.
2023. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A radiátort húzzátok ke 18-20 fokra.

Ha vakarja magát akkir viszket neki, irány a bőrgyógyászat.

Ha este 8-tól alszik 1-ig az 5 óra ébredés nélkül. Nem értem miért csodálkozol hogy ebéd után alszik 2,5 órát nyugodtan. Ami egyébként nem extrém sok.

2023. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azon csodálkozom, hogy alszik dèlu., se nem tartom soknak :) A hangsúly azon volt, hogy nyugodtan alszik, nem dobálja magát, nem ül fel vakaròzni, teljesen nyugodt, normális az alvása nappal. Bezzeg èjjel nem... Hüvösebb levegő van a szobájában, kìváncsi leszek...kaptunk krèmet a dokitòl már, bekentem neki, ahol minimálisan piros a könyökhajlatja..azt mondta ha az apjával ilyen a bőrünk, örökölhette...allergia vizsgálaton is voltunk, várunk a vèrvètelre. El vagyok keseredve, mert a szomszèd is a minap ecsetelte, hogy az egykorú lányuk alszik egèsz èjjel, mindig csak jòalvò gyerekekről hallok, ha szòba jön ez a tèma ès már nagyon elszomorìt, fèlek mi lehet az oka, mit rontok el vagy egyszerűen csak ilyen szìvás ez, mint az 1.válaszolò gyermeke, ezek szerint előfordul mèg kèsőbb is 😓
2023. márc. 18. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Nekem ez az utóbi 1 évben van kb, addig is felkelt forgott, de maradt az ágyában így engen nem zavart a vergődése.

Mióta átjön azóta zavar, mert rugdos, dobálja magát.

2023. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!