Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek az első gyereke nagyon...

Akinek az első gyereke nagyon rossz alvó (volt), a második is az lett?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor valamit másképp csináltatok vagy egyszerűen ő másképp működött? Kicsit izgulok, most várjuk a másodikat.

2023. márc. 19. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ellentéte lett. Az első gyerekünk botrányosan rossz alvó volt mindig, most 3 évesen is. A kicsi 1 éves, szuper jó alvó, kb feleannyi energiámba se kerül az ő ellátása, mint anno a bátyjáé. Az égvilágon semmit nem csinálok mashogy, de ez a különbség az első pillanattol megvan. Az elsőt már a kórházban se tudtam egy pillanatra se letenni. A masodik szépen alszik letéve 3 órát is akár.
2023. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerekem négy évesen aludta át az éjszakát. Kisebbem egyelőre 2,5, eddig jobb alvó, de ő sem alussza át, szóval a végkifejletről nem tudok nyilatkozni.
2023. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem,pont az ellentéte 6,5 éves és egy mormota.
2023. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokkal jobb alvó a 2. - könnyebben, gyorsabban elalszik este, kevesebbszer kel, és sokkal hosszabban alszik napközben is.
2023. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a másodikat várjuk, reménykedem a "sormintában". Sajnos van ismerős, akinek három van, és úgy volt vele hogy nem szívhatja még háromszor, de sikerült, és immáron 8 éve nem alszik...
2023. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kicsit fordíva lett. 3 gyereknél mindháromnál próbáltam ugyanazt a módszert. A harmadik mégis rossz alvó lett. Nála semmi nem vált be, ami a tesóknál működött.
2023. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenben az ellentéte
2023. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem máshogy voltak rossz alvók. Első az első 4 hónapban, a 2. Meg 4 hónapos korától másfél éves koráig. Nem csináltam másképp a dolgokat.
2023. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a második hihetetlenül jó alvó volt, az első botrányos.

Igen, én van amit másképp csináltam, de igazából a legnagyobb különbséget a két gyerek természete adta.

2023. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is jobb alvó volt a második, mint az első. Már ami az éjszakákat illeti. Napközben fordítva, a kicsi csak kézben/magamra kötve aludt nyugodtan napközben, a nővére meg elalvás után könnyedén lerakható volt az ágyába, nem ébredt max 2 percen belül, mint a kicsi.
2023. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!