Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tényleg ennyire rossz így...

Tényleg ennyire rossz így játszani a babával?

Figyelt kérdés
Kislányom 15hónapos múlt, kis eleven életteli energiabomba. Az altatás nálunk a mumus és ebben még nem álltunk át, hogy mennyiszer aludjon én úgy vagyok vele majd ennek is eljön az ideje. Van, h melléfekszem vagy a karomban esetleg babakocsiban alszik. Na már most eddig úgy nem gondoltam bele mivel imádom ahogy kacag és jókat nevet, de jött egy ilyen rossz érzés, hogy lehet irtó hülye vagyok. Fekszik a kocsiban és jó nagyokat rázok aztán bebakok hozzá majd annyit mondok, h "ingumburgum" és már teli szájjal mosolyog.... De ez a rázás, engedjem el és örüljök, hogy élvezi a kicsi vagy marha gyorsan hadjam abba? Más azt mondja túl parázom attól semmi baja nemlessz, de én most kétségbe vontam saját magam 😔
2023. márc. 21. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlparázod. Gondolom nem úgy rázod, hogy össze-vissza csapódik a gyerek feje a babkocsiban, illetve mosolyog. Te is látod, hogy jól van és élvezi. Minek problémát csinálni ott, ahol nincs?
2023. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy ilyen fel le apró mozdulatokkal néha gyorsabban majd lassabban.Sajnos sokszor keresem magamban 😟
2023. márc. 21. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, semmi baja nem lesz ettől. :) Bár lehet, hogy az irgumburgum szót másra cserélném, hogy ne alakuljon ki benne rossz kép, hogy ez most játék vagy rosszat csinált.
2023. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Basszus....eddig erre nemis gondoltam 😳 Csak azt néztem hogy örül neki. De köszönöm teljesen igaz ez a szó nem lenne később a barátom.

Rendesek vagytok, köszönöm, h írtatok. épp előbb olvastam erről a megrázott baba szindrómáról hát a vér is meghült bennen, hogy van ilyen 😮

2023. márc. 21. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

3! Honnan tudná,hogy az irgumburgum amúgy negatív jelentésű?

Ha ő pozitív jelentéssel tanulja meg ezt a szót, nem fog neki rosszat jelenteni.

2023. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok, arra gondoltam, ha nem csak ilyenkor hallja. A megrázott baba szindróma amúgy elsősorban újszülöttekre vonatkozik, akik nem tudják tartani a fejüket és előre hátra rázkódik a fejük. Persze azért megturmixolni az ember fejét semmilyen életkorban nem ajánlott, de ez a babakocsis játék nem is az a kategória. :)
2023. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek 🤗
2023. márc. 21. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Ezek a problémák, kívánom, hogy nagyobb gondotok ne is legyen az életben!
2023. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!