Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert csinálja ezt a 6 honapos...

Miert csinálja ezt a 6 honapos babam?

Figyelt kérdés
6 hónapos kislányomat kb 5 hos koraig többnyire sikerült cumival a kiságyban elaltatni. Na most ez pár hete nem működik, olbe vettem bolcso tartásban ringatom cumival. Viszont az utóbbi jopar napban csavarodna ki a kezemből, rúg kapál, sirdogal. Gondoltam megprobalom újra a kisagyba cumival hátha kényelmetlen neki az olembe de ott is csak ordit. Függőlegesen olben nem engedi ennyire se ringatni magát, le se teszi a fejét. Tesó miatt nem opció hogy napi 3x babakocsiban altassam és pasztazzam a környéket. Bent a lakásban nem alszik el a babakocsiba. Se hintaban. Hordozó kendot nem szereti. Valakinek volt hasonló? Vagy ötletek? Köszönöm a segítséget!
2023. ápr. 6. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, nincs tippem. Tudom, ez nem segítség, csak gondoltam leírom, hogy normális.
2023. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is ezt csinálta, küzdött az alvás ellen, le kellett fognom, és csak úgy aludt el, kb bírkózás volt, a cumit kihajította a szájából, volt hogy a szemét nem tudta kinyitni olyan álmos volt, de üvöltött.
2023. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, akkor nem egyedi eset. Ringatás kozben is dorzsoli a szemeit, annyira almos, dugja be az ujjat a cumi mellé, mégis egy nagy harc, kuzdes az egesz, sir. Nálatok mikor javult a helyzet?
2023. ápr. 6. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hullámzó volt, most másfél éves, ritkán még előfordul. Álmos, de nem tud leállni, így aludni sem. Én hordozóban altattam ilyenkor, abban meg tudott nyugodni (kb. ugyanaz, mint a lefogós módszer, de a fiam nem éli meg lefogásnak, sőt ilyenkor nagyon szívesen jön a hátiba). Babakocsi vagy autóztatás is működik, mivel ott is "rögzítve" van.


Ha nem próbáltátok olyan sokat, akkor keressetek egy hordozós klubot, ahol több típust is ki lehet próbálni. Hátha lesz, ami mégis beválik.

2023. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglak megnyugtatni: nekem minden nagyobb mozgásfejlődésnél ezt csinálta, nyűglődött, tiltakozott az alvás ellen, amikor az új mozgásforma már ment a kúszás/mászás/állás/járás akkor visszatért minden a normálisba egy darabig, amig jött az új ugrás a fejlődésben. (de most az időjárás is megvan bolondulva, lehet az is zavarja)
2023. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!
2023. ápr. 6. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, mint az 5-ösnél! Ugyanez volt nálunk is. Amúgy nekünk a fittlabdán altatás sokáig bevett dolog volt, a mellkasomra vettem, átkaroltam, cumi, és ugráltam vele 20-25-30 percet, mire elszundított, egy időben (5-7 hónaposan) máshogy nem ment.
2023. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!