Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hetes baba nem akar aludni,...

3 hetes baba nem akar aludni, állandóan enne, ez normális?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám, már 3 órája nem akar aludni. Állandóan enne, keresi a cicit. Sajnos nem szoptatok, fejem neki a tejcsit illetve tápszeres kiegészítést kap. Ha nyugodtabb pillanata van az a mellkasomon. Nyugtalanul alszik. Szerintetek ez növekedési ugrás?

2023. ápr. 25. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb bármi lehet :)

Mar most jegyezd meg, hogy nem kell mindig indokokat keresni. A gyerekek "össze vissza" működnek.

Én szoptattam, mégis voltak ilyen napjaink. Nem csak 3 hetesen.

2023. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Nővekedèsugrás


2-3 nap maximum ( nàlunk 1,5 nap alatt lement mind2 gyerekkel)

2023. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
3 hét,6 hét,3 hónap,6 hónap növekedési ugrás.
2023. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Növekedési ugrás. Ilyenkor ha csak szoptatva lenne ezzel csinálna több tejet (kereslet kínálat, ha sokat van cicin több stimuláció éri a mellett). Tápszeresekben is benne van ez az ösztön, hogy minél többször kér, annál több lesz. Pár nap alatt lezajlik 🙂
2023. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De azt nem értem miért nem akar picit aludni szegény.
2023. ápr. 25. 16:45
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg szoptanittal megprobalhatod adni a tapszert, ha az szobajon, hatha ugy jobban megnyugszik. Egy 5-os vagy 6-os tapszonda+cumisuvegfej bealdozasaval olcson hazilag is lehet csinalni.
2023. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak igényli a közelséged. Nálunk is volt ilyen. Sokat volt a mellkasunkon póló nélkül.
2023. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Ilyenkor nem szoktak nekem


Ölelgesd… ilyenkor a közelséged is kell neki, azt hittem ez egyértelmű🙈


Ha vsak szoptatott lenne, akkor minden szoptatáskor magadhoz ölehetnéd.. kb egész nap karban lenne.

Tápszeres esetén nem tudom hogy van.. azt gondoltam ott is végig kézben van ilyenkor.


Bocsi

2023. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Cumizavaros lett egyébként azért nem tudtam szoptatni. Tegnap azt éreztem muszáj megpróbálnom és képzeljétek el sikerült keveset szopizni bimbó kiemelő szilikonnal. Nagyon Boldog voltam. Azóta 3x rá raktam már.
2023. ápr. 26. 13:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

De jó, milyen kitartás kellhet ehhez. Egy anyuka ismerősöm a babája 4 hónapos korától tudta szoptatni. Nem tudom, honnan van erő ehhez, hogy ilyen nehézségek közepette még ennyire próbálkozol te is, meg az ismerősöm is. Drukkolok, hogy megint sikerüljön.

6-os voltam

2023. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!