Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lenne még pár kérdésem! Miért...

Lenne még pár kérdésem! Miért nem alszik a kisfiam? Mit ronthatok el ennyire? Hogy lehet kibirni 19 hónapja alvás nélkül?

Figyelt kérdés

Linkelem a korábbi kérdésemet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__altat..

-Tévét azóta be sem kapcsoltam,mint írtam 1-2 napig minden nagyon jó volt majd újra kezdődőtt.

Megint rengetegszer fent van,komolyan annyira nehezen bírom/bírjuk hogy ezt elmondani nem tudom.

Rengeteget van levegőn,tegnap pl egésznap mentem vele mégse aludt.

Kérlek titeket segitsetek!(ha tudtok)


2023. jún. 4. 18:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvos mit mond? Gondolom,kérdezted már. Alváslaborba nem küldte? Lehet érdemes lenne.
2023. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Alvatlanságot okozhat allergia is. Nálunk legalábbis a diétahiba ezzel jár
2023. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Allergiavizsgálaton voltunk.

Tejet mondták már,de azt is vizsgálták vérből ami jó eredményt mutatott illetve azt mondták hogy 3 éves korig ezt nem tudják rendesen vizsgálni.

Tejet vonjam meg teljesen?

Alváslabort még nem mondták.

2023. jún. 4. 19:15
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Le tudnád írni, hogy zajlik egy napotok? A kajamennyiségekkel együtt (nem grammra pontosan)?
2023. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ma reggel megevett egy szelet vajas kenyér felét és cs.mell sonkát,a reggeli katartikus nálunk mert nincs kipenve.

Ezért sokszor alig eszik.

Ebédre fél tányér gulyáslevest megevett,ezután rizst(bôven) egy majdnem egész sült cs.combbal.

Uzsonára megevett egy reszelt almát,meg egy vajas croassant.

Ezután még evett velem vagdalthúst kiflivel,paradicsommal.

Pl most vacsorázni nem akar,több mindennel kínáltam.

2023. jún. 4. 19:43
 6/22 A kérdező kommentje:

A mai napunk szintén gáz volt.😑

Tudom most jön az hogy minek szültem ilyenek.

De tegnap csak az övè voltam.vittem ide-oda jàtszótér,fagyizás stb. a férjem elment kikapcsólodni,ma maszekolt.

Semmit nem lehet tőle csinálni mert üvölt utánam,de szörnyen hisztizik.

Ezt leirni nem lehet ,a lányaim próbáltak segiteni nekem,de nálunk is üvöltött.

Így egy kézzel főztem,teregettem.

Viszont totál megvisel az hogy sose tudok semmit csinálni…

2023. jún. 4. 19:48
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy mi miatt lehet ez, az én fiam is szörnyű alvó (volt). Most 2,5 éves, pár hónapja jobb a helyzet, 5-6 órát alszik egyhuzamban egyedül, csak korán kel, de én már így is boldog vagyok. De januárban még úgy éreztem, belehalok az alvásmegvonásba. Mondjuk kijöttek a fogai, de nem hiszem, hogy ahhoz kapcsolódik a változás. Kibírni úgy lehet, ha délben alszol vele. Sokáig én is azt mondtam, hogy hát az nem megy, de van az a pont, amikor semmi más nem számít és bizony lefekszel te is ebéd után, mert másképp nem bírod. Illetve amikor a férjem szabadnapos volt, délelőtt is volt hogy aludtam egy fél órát-órát, addig ő elvolt a fiunkkal. Így is iszonyú nehéz volt...ami még szerintem fontos, hogy egyél egészségesen, igyál sokat, szedj vitamint, mert tapasztalatból mondom, hogy nagyon legyengíti a szervezetet az ilyen mértékű alvásmegvonás. Nekem ezek valamennyit segítettek.
2023. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Sajnos a déli alvásokról már le kell mondanom,mert bölcsis lett én pedig dolgozom.(így nagyon fitten😁)

Régebben aludtam vele,vagy akkor csináltam amit csak tudtam hirtelen.

Köszönöm a választ.

2023. jún. 4. 20:51
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Omega 3 cseppet kap?

Illetve probiotikumot adj neki.

Tudom fene nem gondolná, hogy az alvással összefüggenek pedig vannak kutatások melyek szerint igen.

Próbáld meg nem veszíthetsz szerintem.

Családban rossz alvó gyereken segített.

2023. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Vagy adj neki melatonin szirupot egy picikét. Van, aki szerint káros... (max hossdzutávon kamaszoknál, de van aki szerint egyáltalán nem az) Szerintem ha kiprobálod, hogy mondjuk egy hétig minden 2.nap kap 1mg-ot nagy baja nem lesz, mivel elkezdi kialudni magát és fokozatosan kipihentebb lesz.

Rászokni nem lehet! Tehát nem teszed függővé. Éjszakára teljesen sötétíts be.

Van gyerek akinek estére nem termel elég melatonint a szervezete. Szerintem probáld ki. Megint csak mit veszíthetsz?

2023. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!