Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 8 hos babám hintaban alszik...

A 8 hos babám hintaban alszik el,én szeretném atteni a kiságyba,hány perc elteltével nem ébred fel mozgatasra?

Figyelt kérdés
2023. júl. 12. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém kb. 10 perc után, de ha nagyon fáradt volt, akkor több. Hintából sose raktam át, de más helyzetekben ezt figyeltem meg. Viszont fél óránál tovább nem érdemes várni, akkor megint könnyebben ébred.
2023. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 20 percet szoktam várni.
2023. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. júl. 12. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 4-5 percet vártam csak, mert mennem kellett a nagyobbhoz a szobájába, várt rám. Nem volt egyszerű átpakolni a kiságyba, de vissza nem ébredt szerencsére.
2023. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kerekesi Zoltán válasza:
Az enyém 1 perc után mozgatható, nagyon hamar alszik és nagyon mélyen.
2023. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 creativus ***** válasza:
Én mind a 4 gyermekemet füllel ellátott hordozóban (olyasmi, mint a babaülés a kocsiban) lóbáltam kézzel, és elalvás után pár perccel már óvatosan le tudtam tenni (ha ébredne: újrakezdeni). De bevált a fejet vállra fektetve, és kb. 5 m-es távolságon oda-vissza hordozás is, viszonylag intenzíven sétálva. Szintén kipróbálható (ha az élete zajos környezetben telik) a hajszárító zaja, mint "kábító" hangforrás (ma már mobilon is van ilyen hang, és mellé tehető). Az unokám meg egy ideig pl. Gregorián énekeken aludt el. Ha túl soká alszik akkor könnyebben ébred mozgatásra.
2023. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!