Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak a 8 hónapos...

Mit csináljak a 8 hónapos babám alvásával?Eddig ha letettuk reggel a kaja után szépen visszaaludt,vagy napkozben láttam, hogy álmos letettem a kiságyba szépen aludt, most pár napja még reggel 6-kor sem akar visszaaludni kaja után.Ordít az ágyban.

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 08:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Napkozben is ha álmos leteszem az ágyba és ordít, ringatni nem lehet,mert tekeri ki magát. Ha földre leteszem ott is sír,mivel álmos,nyűgös.
2023. júl. 13. 08:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Üdv, Fél 5 óta fent vagyunk. :)

Délután úgy alszik hogy a kezemben van. Ha leakarom tenni ordít. Néha sikerül. Egyébként a Fehér zaj néha segít. A porszívó megnyugtatja. Vagy elalszik rajta vagy porszívó+cici vagy porszívó+cipelés.

2023. júl. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! A babák változnak! Folyamatosan. Ne akard azt,amit megszoktatok,és jó volt, mert nem kapod vissza!

Valószínűleg ezt az alvást most hagyja el. Kicsit nehezen megy neki. De alvásra már nem fogod tudni rávenni szerintem. Nagy már...8 hónapos. Nem újszülött.


Együttérzek,hidd el,de ezt el kell fogadnod,hogy mostmár nem lesz az,hogy a nap 70%-ában aludni fog.

2023. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 2 gyerekem alvása elromlott 8 honapos korukban.


A nagynak 13 hónapos korára lett normális, a kicsinek kb 20.


Éjjel szamtalanszor keltek, nappal nem akartak aludni. Hajnalban keltek, este sokáig fenn voltak.


Idő. Más nem segít ezen. Alkalmazkodj hozzá, másf nem tudsz. Semmi nem tart örökké

2023. júl. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen, nem tudsz mit csinálni vele. Próbálgass különböző módszereket, összebújás, hordozás, fitball, stb. hátha valamelyik beválik megint hosszabb távon.
2023. júl. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Fogadd el a változást. Mást nem igen tehetsz.
2023. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Az alváselhagyásokat én szabályosan gyászfolyamatként éltem meg. Az összeset. Nagyon jó alvó volt az elején és elég sokáig. 3,5 éves korára a nappali alvást is teljesen elhagyta. Közben fokozatosan mindegyik elhagyása nekem nagyon nehéz volt.
2023. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, miért élted meg rosszul?A szabadidőd miatt?Mert valljuk be,egy kicsit míg alszik fellelegzünk.

Elfogadom, ha 1 alvás már kimarad neki,csak az a gond nála,hogy látom,hogy álmos,és az ágyban ordít,nyuglődik nálam,a földön, nem lehet vele mit kezdeni,és latom,hogy nincs jól.

2023. júl. 13. 09:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez amit írsz az átállás időszaka. Az hogy elhagyja, nem jelenti azt, hogy amúgy nem igényli még. Idővel ez is jobb lesz, és hosszabb időt bír ki nyuglodes nélkül.


Igen, a nyugi és a szabadido miatt viselt meg. Vagy h en6is aludhassak kicsit. Nekem pár perc szunya elég volt h regenerálódjak nappal és fizikailag is megviselt h ezek is elmaradtak, ugyanis ő éjjel sem aludt 3 éves koráig.

2023. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az eleje jó alvás az első fél évben volt, utána borult az éjjeli, aztán hagyta el a nappalit ugye
2023. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!