Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Könyörgök árulja el már...

Könyörgök árulja el már valaki, hogy a francba lehet egy 1 és egy 2és fél éves gyereket elaltatni egyszerre???

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok velük, fekszünk 3an a nagy ágyon de csak röhögnek, ugrálnak, szórakoztatják egymást hogy lehet ezt úgy megoldani hogy ne ordítsak?
2023. júl. 18. 21:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy. Akkor kellett volna erre gondolni amikor ilyen kis korkülönbséggel bevállaltátok őket.
2023. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem kb sehogy. Kitartàs. Mondanàm, hogy majd elfaradnak, elalszanak, de lehet inkabb túlpörögnek. Van olyan babakocsitok, amelyikben mindkettő ül/fekszik? Elvinnàm őket egy körre, hàtha elalszanak.

Csak egy gyerekem van, 99%-ban mellen aludt el, de volt olyan, amikor sehogy sem sikerült elaltatni. Mèg èjjel is volt, hogy babakocsiztunk, az elringatta. Èn is felvettem egy jòllàthatòsàgi mellènyt, meg a babakocsira is raktam egyet.

2023. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem megy egyik napról a másikra! Ki kell alakítani egy rutint, amitől nem szabad eltérni. Le kell őket nyugtatni, ahogy jön az este. Ne legyen már hangos játék, tv, egyéb pörgés. Fürdés, vacsora, meseolvasás, alvás.
2023. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%

El nem tudom kepzelni

Ilyenkor aldom az eszem,hogy nagy a korkulombseg a gyerekeim kozott...

Kitartast

2023. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos volt köszi 1-es sajnos már nem lehet visszaküldeni őket :D


Sajna nálam is a kicsi csak cicin szik el de már vagy 10x cicizett az elmúlt 2 órában de csak pörög rajta és utána ugyanúgy megy a nagyhoz aki amúgy már legalább lefeküdt de így nyilván nem bír elaludni. Itt hagyni meg nem lehet mert fél egyedül és nem engedi hogy elaltassam a kicsit, végig ordítaná amitől a másikat nem bírom elaltatni.

2023. júl. 18. 22:01
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

A nagyobbik gyerkőcnek màr lehet sok a délutáni alvás... az ő napirendjén kellene alakítani, hogy estére elfáradjon, a kicsi pedig aludni fog, ha látja, hogy a nagy is alszik.

Én ezzel próbálkoznék.

Az én kisfiam is 2,5 éves és ugyanezt csinálta. A délutáni alvást elhagytuk és mostmàr este emberi időben elalszik 2 perc alatt. Próbáljátok ki. Ha nem is hagyjátok el a délutáni alvást, de rövidítsd le az idejét!

2023. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

5 ,dobozba velük es irany a posta 🤣🤣

Csak viccelek,minden rosszindulat nelkul.🙂

Tanacsot nem tudok adni,csak kitartast kivanok neked ✌️💪

2023. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Az esti rutinotok megvan?

Nálunk úgy működik h vacsi, fürdés alvás. Fürdés után nincs bohóckodás a gyerekekkel. Felöltöztetem őket, ágyba bújunk, megkapták a tápszert/tejitalt (most h nagyobbak egy fél itatópohár tejet) zenélő fénylő fityfiritty bekapcsol, olvadok 1 mesét.

Ha ezen nem alszanak el akkor maradok ott velük addig még nem sikerül.

A két gyerek között fekszem mindig hogy ne cseszegessék egymást.

3 évesek az ikreim. Nálunk ez vált be.

Ha nagyon aktívak még mese közben, akkor könyv becsuk és közlöm h nincs mese, és amennyiben nem fejezik be én kimegyek és alhatnak egyedül.


Volt h bizony át is mentem a másik szobába. Fél perc sírás után jöttek utánam és cibáltak vissza. De nyugton is maradtak

2023. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
Hát nem tudom, de ha közben Te a telód nyomkodod az biztos nem segít 🤷🏻‍♀️
2023. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Fèlhomàlyt csinàlnèk, nagyot leraknàm aludni, èn meg ugyanabban a szobàlban cipelgetnèm a kicsit, mìg a navy el nem alszik. Ìgy nem tudja pici a nagyot felkelteni. Ha a nagy elaludt, akkor altatnàm a picit mellen.
2023. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!