Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki meddig ringatta a babáját?

Ki meddig ringatta a babáját?

Figyelt kérdés

9 hónapos és lassan 10 kiló a kisfiam szeretném át szoktatni arra, hogy önállóan aludjon el és az esetek 50%-ban sikerül is viszont tökre tartok attól, hogy elkéstem. Biztos vagyok benne hogy nem és hogy kitartónak kell lennem hiszen korábban a mellkasról altatásról is át álltunk hamar, de ez nehezebb dió.


Viszont érdekelne kinek mennyi idő volt még átszoktatta teljesen?


Bocsi a helyesírási hibákért, de diszgráfiám van.



2023. júl. 30. 19:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%

9 hónapos 10 kiló és hasonlóan gyötrődöm.

Nem tudom mi lehet a megoldás.

Most, hogy fogzik nem is merek nagyon probálkozni önálló altatással, mert ordítás roham a vége...

2023. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
22%
De elvileg nem késtünk el 8-9 hónaposan lehet próbálkozni önálló alvásra szoktatni.
2023. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%
10 hónaposan lett elegem,pedig 8 kiló volt csak. Akkor már nem akart a rácsos ágyban aludni. Így lehettünk egy szivacsot a földre. Azon mellé tudtam feküdni. Mivel az bevált, 11 hónaposan vettünk neki 90x200-as ágyat. Azóta mellé fekszem este, és szépen elalszik.
2023. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
59%

1,5 evesen meg ringattam🫣 de csak este

Probaltunk leszokni, tobbszor is, de sokszor 1 oras huzavona lett belőle, es az osszes turelmem neha elfogyott. Igy volt, h 2 hetig nem ringattam, de az osszes hajam ki is hullott, es inkabb visszaszoktam a ringatasra. Majd aztan egyszercsak vmior 1,5 eves kora utan mar nem igenyelte. De en nem allva ringattam. Belebujt az olembe es dolongeltem vele.

2023. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%
Én próbálkoztam volna nagyon is leszoktatni, de nem sikerült. 2 évesen bölcsibe ment, mikor beszoktattuk szóltam nekik mi a helyzet. Kb a harmadik ottalvásánál már simogatásra aludt, kicsivel később már az se kellett. Persze este se otthon. 😊
2023. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%
Amíg cicin aludt, addig sehogy. Aztán már kinőtt az ölemből, akkor karikás kendőben. Aztán feladtam és magam mellett. Most is mellé kell feküdni, de kimegyek. 3 hete reggelig alszik a helyén, ha nem, átjövök, de vissza már nem megyek. Addig mellettem aludt. 4 éves múlt.
2023. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
6%

Pont ezért nem ringattam sosem egyiket sem...csak magamnak csináltam volna a a bajt.

Már a kórházban is magam mellé fektettek őket és paskoltam a feneküket. Szuper bevált mindegyiknél

2023. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
56%
8 hónaposan érett meg rá hogy ne csak rajtam aludjon el. Kb egyik napról a másikra váltott.
2023. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Igen, 7-es, direktben kibasztunk magunkkal. Véletlenül sem egy természetes folyamat, dehogy.
2023. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves, esténként kell ringatni. Csak állva szereti, nem tudok vele leülni sem, úgyhogy a lábaim is kikészültek már. Most lehet a 18 hónapos alvási regresszió, mert valami borzalmasak az éjszakák, felébred 1 körül, és 2-3 óra mire visszaaltatom, ez másfél hete megy így. Valószínű, hogy a foga is jön. Délutánonként már elaludt a kiságyában, de most az sem megy. Valaki azzal jön, hogy az én hibám, hogy pici korától nem szoktattam kiságyhoz, de annak biztos nem volt extrém hasfájós a gyereke, aki minden! délután 6-tól éjfélig üvöltött, és kézben is nehezen maradt meg. A fogzás is majdnem ennyire megviselte.
2023. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!