Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 1év9hós, pár napja nem akar...

1év9hós, pár napja nem akar elaludni délután, és este is nehezen,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött, ezelőtt minden délután aludt 2 órát, 30 percen belül elaludt, sem rutint sem semmit nem változtattam.

Egyszer csak 2 órába tellt míg elaludt, aztán már több próbálkozásra sem akart elaludni. Vissza állhat még a normális kerékvágásba?


2023. júl. 31. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nalunk a lanyunk asszem 2eves kora ota nem hajlando nappal aludni. Most 4 eves.

Tud9m, hogy kellemetlen, de ez van.

2023. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ooooo :( pedig annyi időm van valamit csinálni míg alszik
2023. júl. 31. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy jártunk pár hete.

Kisfiam 3 éves lesz ősszel, idáig aludt délután 2 órát. Most hirtelen kitalálta, hogy nem alszik. Ugrált az ágyon, bohóckodott. Ez ment napokig...

Aztán kipróbáltam, hogy nem altatom délután és nekünk ez vált be. Este hamarabb lefekszik és éjszaka sokkal mélyebben alszik.

Persze vannak napok, amikor látom, hogy álmos délután és talán mégis igényelné az alvást. Olyankor megpróbálom elaltani, de ha nem megy 20 percen belül, akkor nem erőltetem. Szóval most ott tartunk, hogy maximum heti 1x van délutáni alvás, amikor ő igényli.

2023. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!