Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lehet mégsincs melege?

Lehet mégsincs melege?

Figyelt kérdés

3hónapos babám lerugja a takarót magáról,hálözsákba nem.raktam szerintem meleg lenne.

Én úgy gondolom melege van .

Rövid újjú bodyba alszik,ha adok rá nacit szerintem melege lenne..

Viszont ha este felkel szopizni jéghideg a keze lába.

Ha adok rá zok it akkor a keze karja is hideg..

Lehet megsincs melege?

Egyébként nagyon jól alszik egész éjszaka(van hogy reggel kel csak fel enni)Ja és kb 24-26 fok van a házba



2023. aug. 4. 19:29
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibákért nem vettem észre,hogy elírtam :)

Köszi ha megosztod a véleményed

2023. aug. 4. 19:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem attól hideg a bőre, hogy kicsit nyirkos, mert izzad? Arra nem adnék, hogy lerúgja a takarót, az enyém mínusz 10 fokban is lerúgná a mai napig. Ha esetleg arra jutsz, hogy melegebb ruhát meg akarsz próbálni, meg lehet próbálni body helyett csak rugit adni rá, de 24-26 fokban szerintem elégnek kéne, hogy legyen a body.
2023. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk is hiába van alapvetően 24-26 fok néha még én is fázok.

Valahogy nem érzem azt a hőérzetet néha. A tarkoját nézd meg, aszerint megtudod állapítani hogy melege van e.

Én rövid ujjúban és zokniban altatom, de most a halózsákon gondolkodom lehet kellene. Abból is van vékony és vastag is. Nekünk van egy vékony egy közepes és egy vastag hálózsákunk.

2023. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

24 fok van nalunk, de mar 2 hete eleg szar az ido, esik az eso, fuj a szel, nincs az a nagy meleg. Volt 2-3 melegebb nap, de az se kanikula.


Szoval mostanaban vagy rovid ujju body+ nadragban aludt a kisfiam, vagy hosszu ujju talpas rugiban, attol fuggoen, hogy milyen volt a hoerzet a hazban.

Takarot o is lerugja,a legvekonyabb, textil pelenka vastagsagu halozsakot se viseli el, abban is allandoan rugdosodik, igy nem alszik el, csak nagyon sokara.

Hat, nem tudom mi lesz velunk telen, ha ez igy marad 😅


Nem szokott izzadt lenni, tehat szerintem neki jo lehet, de ki kell tapasztalni, minden baba mas, ezert nehez megmondani, hogy ki hogyan oltoztessen.

Jol is alszik, keze-laba langyos, ritkan hidegebb de nem jegcsap. Tudom, hogy nekik meg nem tokeletes a verkeringesuk (3 hos) de ha neki jeghidegek a vegtagjai, akkor fazik. Akkor mar altalaban a tarkoja is hideg.

2023. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy lerúgja, nem tudatosan teszi, mert neki melege van.

Egyszerűen mozog, az enyém -20 fokban is lerúgná.

Ebből nem érdemes kiindulni.


Egy 0.5 togos hálózsákban nem hiszem, hogy melege lenne, az csak egy atléta kb.

2023. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha hideg a tarkója akkor elvileg fázik?
2023. aug. 4. 23:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Elvileg a nyakát szokták mondani, hogy ott érdemes nézni.

De szerintem a hideg tarkó sem jó.

Rövid ujjú body és egy vékony lábfej nélküli nadrág mondjuk?

Vagy rövid ujjú body és egy 0.5-ös hálózsák?

2023. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ma éjjel egy rövid ujjúban és egy hálózsákban altattam, Tök hideg volt.
2023. aug. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A babáknak folyton jár kezük lábuk.Persze,hogy lerugja.Ha izzad melege van,ha hideg a keze lehet,hogy fázik.Ilyen melegben elég egy body meg egy kis takaro.Nem tudsz mást csinálni takargatod.
2023. aug. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!