Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek mi vált be?

Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
4-5 hetes baba több óra altatás után kb 20-25 percet alszik nappal.Éjszaka 2-3 óránként kel de ezzel nincs is baj.Nappal ha már egy órát aludna boldog lennék.Esetleg volt másnak is ugyanez a helyzet?Valami tipp esetleg?
2023. aug. 8. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Adamo hinta rugoval, illetve hordozokendo, ami nekunk bevalt ilyen picikent.
2023. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Tipp?

Várj türelmesen.

4-5 hetes. Nem tud még aludni, nem jut el a mélyalvási fázisokig. Örülj, hogy az éjszakák relatíve jók.

2023. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hurcikendő, illetve kényelmes kanapé Netflix felé fordítva.

4. trimeszter, olvass utána. Szüksége van még a testközelségre. Nekem mindkét gyerek még nagyobb korában is jelentősen jobban/többet/könnyebben aludt el a mellkasomon bújva, hátamra kötve, simán hozzám bújva. A mosogatás megvár, a babádnak viszont rád van szüksége.

2023. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3 hetes a kisfiam, rajtam alszik, van hogy 3 órát is. Ha leteszem 30 perc és ébred. Neki még rád van szüksége, a testközelségedre.

Nem, nem lehet elrontani, ő már a 3. gyerek, az első kettő sem romlott el, sőt, nagyon hamar átaludták az éjszakát.

2023. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajtam aludt, és nem nem rontottam el, nem szokott ölbe. Kicsit fel kell áldozni a saját igényeinkből az első hetekben.
2023. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!