Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 9 hónapos babátok mennyit...

A 9 hónapos babátok mennyit alszik/aludt ebben a korában? Az enyém napi 10-11 órát.De ahogy olvasgatom ez kevés. Nagyon rossz alvó lett mostanában.

Figyelt kérdés
2023. aug. 15. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy alszik?

Az enyém már 2-3 kora óta átalussza az éjszakát, de csak 9-10 körül aludt el (inkább később), és sokszor 6 körül kel. Emellett 9 hónapos korában 2x aludt nappal, délelőtt általában kb. 3/4 órát, délután max. 2-t.

Most 11 hónapos, az esti alvása változatlan, a délelőtti alvást már egy ideje kihagyja, és csak délután alszik 2 órát, de van, hogy 3 lesz belőle 🙂

Őt én ettől függetlenül jó alvónak tartom, mert ha álmos, akkor nem nagyon kell bajlódni az altatással, este belealszik a szopcsiba, délután pedig az evés után alig kell ringatni, van, hogy ébren hagyom a kiságyában,mikor valamiért nem akar ölben lenni, és akkor volt, hogy elaludt magától.

Felnőtteknek sem egyforma az alvásigénye, szerintem ne aggódj.

Legalábbis az én kisfiam roppant jókedélyű, mosolygós, vidám kis örökmozgó, szerintem ha nem nyűgös vagy ilyesmi, akkor alszik annyit, amennyire szüksége van.

2023. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 hónaposan nappal kétszer aludt, délelőtt kb 1-1,5 órát, délután pedig 1,5-2 órát. Este pedig 7-től kb fél6-ig aludt 1 ébredéssel.
2023. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mind a 2 gyerek 2x aludt nappal max 1 órát.

Este 9től reggel 7ig tartott az esti alvás 5-6 keléssel

2023. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!