Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki járt hasonló cipőben?

Ki járt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom és se éjjelünk se nappalunk egyszerűen 30 percet alszik és felkel sír. Próbáltam magamon is altatni hátha akkor tovább aludna, de nem alszik el addig ficánkol, hogy le kell tennem. Magától elalszik, de 30 percre csak. Babakocsiban is ugyanez a helyzet és az autóban is. Van egy 4 éves kisfiam is és szegénykém ha itthon van nem bír ebédután aludni, mert a kislámy mindig felkelti és persze éjszaka is. Nagyon kétségbe vagyok esve, már alvásszakértőt is felkerestem, mindent úgy csináltam ahogy mondta, de ez sem segített csak 1 hétig maximum. A fogára is gondoltam már orvossal is beszéltem mondta nyugodtan adjak neki panadolt vagy nurofent meg kenjem dentinoxxal na hát ez is kb 5-ből 2x segít, de van hogy akkor is ordít. Igazából ez a nem alvása 1 hónapos kora óta így van, pedig akkor még nem mutatta jelét a fogzás. Azt mondja a doki is meg a védőnő is, hogy ez teljesen normális és hogy majd egyre kevesebbet fog aludni na de könyörgöm még ennél is??? A másik meg hogy a kisfiammal is sokkal nehezebb azóta amióta nem tud napközben aludni és éjszaka sem tudja magát kipihenni. Már gondolkoztam ezeken a homeos cuccokon is mert nem tudok már mit kitalálni. Mennyire hatásosak? Érnek valamit?
2023. aug. 21. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ha anyatejes akkor kezd el a tejmentes diétát. A tászert cseréld le pregominra. Nekünk ez hozott sikert. Bár nálam a nagy is allergiás tejre,tojásra így nagy volt az esélye hogy a kicsi se fogja bírni.

2023. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tápszeres
2023. aug. 21. 14:03
 3/9 A kérdező kommentje:
A fiamnak tej és tojás intoleranciája van ami kb 2 éve derült ki nála és most 4 éves.
2023. aug. 21. 14:05
 4/9 anonim válasza:
És a kicsit vizsgálta már gyermek-gasztroenterológus?
2023. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem még
2023. aug. 22. 09:54
 6/9 anonim válasza:

A biztonság kedvéért, mivel tesójának allergiája, én azért megvizsgáltatnám - ártani nem fog.

Másik tippem még (bár, ha beszéltél alvás szakértővel, lehet, hogy ezt ő is mondta): nem lehet, hogy túl hamar próbálod altatni? Ennyi idősen már kb. 1,5-2 órát ébren tudnak lenni. Kialakult a nappali rutinotok?

2023. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon figyelek rá mennyit van fent és pontosan 1 óra 45 percet, délelőtt órapontossággal mindig akkor alszik el, ezt ő is mondta amúgy meg hogy ne közvetlen alvás előtt etessem meg hanem legyen 1-1,5 órája míg dolgozik a pocakja,de sajnos ez csak 1 hétig volt jó így kb. Szerintem a fogzással felborult minden, de a mai napunk maga volt a csoda el se hittem, nem is akarom elkiabálni. Délelőtt 2 órát aludt délután meg 3 órát, adom neki a calmacare-t meg a chamomillát nem tudom ez segíthetett-e meg közbe elkezdük a hozzátáplálást is. Bízom a legjobbakban, a kivizsgálás meg megfordult már az én fejemben is, holnap megyünk a háziorvoshoz mindenképp megemlítem neki is. Köszönöm szépen.
2023. aug. 22. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Tejfehérjét kiiktatni! Ne te diétázz, sajnos lósz*rt nem ér. 1 hónap mire esetleg lenne változás.

Vegyetek tejfehérje mentes tápszert.

Nem a fiad miatt, hanem a kisbabának iszonyat káros, hogy nem alszik.

2023. aug. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Voltunk ma dokinál és írt fel másik tápszert, meg el kell kezdenünk a sinlac pépet enni.
2023. aug. 24. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!