Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik még mindig?

Miért nem alszik még mindig?

Figyelt kérdés

Van másik olyan gyerek az enyémen kívűl a ,aki egyetlen èjszakát sem aludt még át?

Már nagyon nem bírom ezt az állapotot,teljesen kihat az egész napomra,türelmem 0 sajnos.

És már tényleg mindent is kipróbáltam,kb 10szer felkel,ha csak elmozdulok mellőle visit.

Mosdóba kijövök visit.

Nem tudom itt tud e valaki érdemben tanácsot adni de egy próbát megér.

Imádom a fiamat (és persze a lányokat is) de közel 2 éve 0-24 be rajtam lóg de ezt szó szerint értsétek,senkivel nincs el csak velem.

Segitségem nulla.


2023. aug. 29. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem támadásnak szánom, de most tanácsokat kérsz vagy inkább írják le legalább 20-an, hogy az ő gyerekük X idős, soha nem aludt át egy éjszakát, mégis "hősként" bírják?
2023. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb.hasonló a helyzet. 15 hónapos a fiam, és jobb éjszakákon "csak" 5x kell felkelni hozzá. Melléfekszem, ha mázlim van, 5 perc múlva mehetek vissza. Ha nincs mázlim, akkor van, hogy mellette maradok, aztán elalszom, aztán visszamegyek 2 óra múlva a saját ágyamba, és már mehetek is újra.

Kemény nagyon. Egyik éjszaka már én is türelmetlen voltam, fel tudtam volna robbanni. Nem rá voltam mérges, egyszerűen a tehetetlenség, hogy nem tudok mit csinálni, hiába veszem fel, hiába fekszem mellé, sehogy se jó.

A férjem segítene, de nem tud, nála nettó 2 perc múlva úgy üvölt a gyerek, mint akit tüzes vassal égetnek. Nap közben alszik ugyan 1x hosszabban, de akkor is legalább 2x fel kell venni. Van, hogy a végén már magam mellé teszem a kanapéra. Most valahogy én is mélyponton vagyok, nehezen viselem.

Tanácsot sajnos nem tudok adni, csak gondoltam leírom, hogy nem vagy ezzel egyedül.

2023. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Kitartást kívánok!

Én lehet hogy vele aludnék egy darabig, hogy kialudjam magam.

A fiam is hányás, de én napközbeni elkezdtem az apjára meg a nagymamája hagyni. Ordított mikor élmentem itthonról, de tudtam h muszáj megszoknia. Most múlt júliusban 2 éves, és már nem sír ha elmegyek. Elkoszoktam mondani neki, hogy hova megyek és mondom azt is hogy mikor érkezem, pl. Alvás után mire félkelsz utána jövök, vagy ebéd után itt leszek én altatom... Stb.

Az apukájaval elvan? Lehet át kéne adnod neki az altatást. Vagy ha meg teheted napközben fizess bebysittert egy nap, és menj el otthonról. Más ötletem nincs, talán még a pedagógiai szakszolgalat, egy vizsgálatot megèr a dolog, hátha van valami a háttérben, és ha kiderul, akkor orvosolható a dolog. Ingyen van. A korai fejlesztőbe csak 2 éves korig tudják vinni a szülők a gyereküket. Más ötletem nincs.

2023. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Annyi hogy velem/velünk alszik,bár ez is borzalom.

Hónapok óta az ágykereten alszom mert nem férünk el,de nekem az 2 óra is megér annyit hogy aludjak.

Vettünk neki leeségátlós ágyat,közvetlen mellettem van,de nem alszik benne.

Egyszerűen nem tudom hogy fogalmazzak,érzi ha messzebb vagyok és ordit.

Bébiszitter sajnos esélytelen.

Pont ez az,az apukával (sincs) el olyannyira ha éjjel mosdóba megyek,amig visszaérek ordit.

Nálam az is a baj hogy nem csak éjjel vagyok türelmetlen,már rettenetesen szét vagyok esve.

Ott a másik 3 gyermekem,dolgozom is.

2023. aug. 29. 12:39
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

22 hónapig nem aludt át éjszakát a lányom. Legjobb esetben 2,5-3 óránként kelt. Volt, mikor óránként.

Nálunk az segített először, hogy vettünk egy brimnes kihúzható ágyat 16 hónapos koraban. Abban bőven tudott forgolodni, illetve vele tudtam aludni az éjszakai szopizas miatt. Végül pedig leszoktattam a ciciről, így kb 1 hónapja 9-fél 10-tol reggel 7-fel 8-ig ébredés nélkül alszik.

2023. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Cicit,bölcsi kezdéssel 17 hósan elhagytuk.tényleg nem tudom mit nem csinálunk jól.
2023. aug. 29. 13:04
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

2 éves, 4. gyerek munka mellett...

Értem én ezt a gyerekbarát nevelést, de így ki fogsz dőlni. Most fog mindenki lepontozni engem, de külön szobába vele, és sírjon, majd elhallgat. Vagy utazz el és sírjon az apjának, de ez brutál, és azért 2 éves, nem 2 hónapos. Ideje tudomásul vennie, hogy másnak is vannak igényei rajta kívül a családban. Nem a család alakul a gyerekhez kizárólag, a gyereknek kell beszoknia, ő érkezett utolsónak egy kész dinamikába.

2023. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Részben igazad van,már csak egy baj van jelenleg nincs külön szoba ahova tehetném.

A másik,èn egy rohadt gyenge sz@r anya lettem.

Olyan szinten kivagyok hogy kb bármit megteszek csak ne bőgjőn.

Tudom ezzel pont elrontok mindent.

De nagyon azt érzem hogy már nincs tartalékom,és nem nincs ki segitsen.

A férjem próbál de nála(is) ordit mint a sakál,csak velem nyugszik meg.

Hónapról/hónapra azt mondtam,na majd ekkor jobb lesz,na majd akkor jobb lesz de egyre sz@rabb.

2023. aug. 29. 14:03
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha sír hagyd. Neked komolyan 4 gyereked van? Gondolom azt sem engeded meg neki, hogy a konnektorba nyúljon, akkor sem ha üvölt mint a sakál.
2023. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen komolyan.

Adjak személyes adatokat hogy megtud nézni.

És képzeld 3 lányom van az elöző házasságomból.

19,16,13 évesek,ezeknek a fogalmát sem ismertem amit most a fiam müvel velem/velünk.

2023. aug. 29. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!