Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Kisbabám napközben angyal. 9 hetes. Fürdés után ugye eszik, azután alszik. A gond innentől kezdődik. Kb 40 perc múlva minden este felébred és megy a sírás, nyűglődes, vergődès. Kapkod a kezeivel, húzza, nyúzza magát, kézben sétálva még el is alszik,de ha letesszük újra felkel kb 30-40 perc múlva. Enni nem tudunk adni neki innentől, mert csorog a száján kifelé, pár kortyot iszik csak.. borzasztó fárasztó ez... és ijesztő. Mi lehet a baj?
2023. szept. 8. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Hasfajas. Fura, eddig meg nem hallottad ?
2023. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasfájás

A lányom képes volt hajnali 3- ig ordítani, majd aludt egész nap.

Csak én nem tudtam pihenni, mivel itt van a nagyobb is

Ha tápszeres, akkor kérjetek tejallergiára tápszert, ha szopizik kerüld a tejtermékeket

2023. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam az első 4-5 hónapban nappal csinálta azt, hogy csak kézben volt hajlandó aludni, ha letettük hamar felebredt, sírt, mert álmos volt, etetni nem lehetett, nem kért. Visszaaltatás után ha újra letettük, akkor megint felébredt, sírt.... Szerencsénk volt, mert éjjel elaludt szépen az ágyában. Nem lehet, hogy nálatok pont fordítva van, és éjjel igényelné a testközelséget? Akkor is felébred, ha az öledben, melkasodon alszik? Mondjuk megoldást erre nem tudok, nehéz gyerekkel a kézben aludni :( De ha csak ez a gondja, akkor idővel kinövi, ez vigasztalhat! Én fokozatosan tudtam átszoktatni a fiamat, hogy ne rajtam, hanem mellettem aludjon nappal. A negyedik trimeszter szépségei :) De ez csak egy ötlet, persze lehet más oka is az ébredéseknek. Kitartás, még ha most nem is úgy tűnik, de hamar elszállnak a babázós idők minden nehézségükkel együtt!
2023. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az elején a legtöbb baba ilyen.Olvass utána.Majd jobb lesz 3-4 hónapos kora után.
2023. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2- es válaszoló vagyok

A 4- es válaszolónak igaza van

Ilyenkor napközben sok inger éri a babát, és éjszaka vezeti le

Lehet ez is a probléma.

2023. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek is ezt csinálták, ha túl korán leraktam az ágyba. Bent maradt pár büfi. Este kellett 15-20perc. Napközben nem.
2023. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!