Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 hónapos kisfiam éjszaka 1x...

11 hónapos kisfiam éjszaka 1x kel és reggel fél 6-kor ébred, ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom,hogy az ő gyereke alszik végig és reggel 8-kor kel. Annyira rossz anyának érzem magam.
2023. nov. 12. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm pont ma mondta, hogy az ő 1 év 4 hónaposa még sose aludtam át az éjszakát, már annak is örül, ha csak egyszer kel. Reggel úgy fél 7-ig alszik. Mégis mi köze a rossz anyaságnak ahhoz, hogy mennyit alszik a gyereked?
2023. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Este 3 szor kel 7 hónaposom és reggel 6 kor kel. Igaz nem 11 de úgy gondolom megközelíti.

Minden gyerek más és más nem vagy rossz anya ezért.

2023. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam nem kel ejszaka, de hajnali 4-kor indul a nap.

Nem erzem emiatt szaranyanak magam, csak szimplan mosott szarnak, mert habar honapok ota igy megy, ezt a 4-es kelest nem tudtam megszokni eddig 🤣

Hat ez van, mindig lehet jobb es mindig lehet rosszabb is, viszonyitas kerdese.


Egyebkent ha csak belegondolsz, hogyan lehetne ezt befolyasolni? Nem tudod a gyereket eroszakkal ranevelni az alvasra (vagy a nem alvasra). Tehat miert is lenne ez a te hibad? Nem nagyon ertem.

2023. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fiam jövő héten lesz 18 hónapos. 12 hetes korában aludta át utoljára az éjszakát.

Legalább 4-5x kell mennem hozzá éjszakánként. Rossz éjszakákon még többször. De nem gondolom, hogy ettől szar anya lennék. A tesója is 3 évesen aludta át az éjszakát először, szóval nem vagyok meglepve, hogy ő se alszik jól..

2023. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert mindenki azt érezteti,hogy ez nem normális dolog és szinte megvető tekinteteket kapok, ahelyett,hogy azt mondanák,hogy "hű, nehéz lehet, de lesz ez jobb is" vagy bármi. Mintha én kelteném fel direkt, úgy csinálnak. 🙂
2023. nov. 12. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
10 honapos, ma 7x kelt es 5 korul indul a nap mindig.
2023. nov. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 21:00-21:30 közt alszik el. Jobb esténként 3 óránként ébred, rosszabb esténként óránként, vagy 2 óránként. Enni nem szokott, csak visszaaltatást kér. Reggel 7:30-8:00-ig alszik. Én zombinak szoktam rosszabb napokon nevezni magam. Ezért nem te vagy a rossz, mert felébred. Babáknak más az idegrendszere. Még a felnőttek is néha felébrednek éjszaka.
2023. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!