Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek nappal babakocsiban...

Akinek nappal babakocsiban aludt a baba, hogyan szoktatta le erről?

Figyelt kérdés
Elég hideg lesz mostmár.
2023. nov. 13. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktattuk le erről. Családi házban lakunk, télen is kint aludt babakocsiban. Hidegben, jól bebugyolálva tudnak a legnagyobbat aludni a babák. Nem mellékesen egészséges is.
2023. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lesz hideg. Csak venni kell egy jó meleg bundazsákot. Télen is nyugodtan aludhat kint a gyerek.
2023. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kint altattam télen is. Szerették.😊
2023. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lányom januári,mindig kint aludt kocsiban.

Sőt,akkor aludt a legjobban amikor a kocsiban kint aludt.

2023. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondom azért kérdezi mert nem családi házban lakik, hanem lakásban azaz lehet róni a köröket a babakocsoval ha van kapacitásod ha nem..
2023. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5: nagyon sok lakásnak van erkélye. Remekül aludhat ott a gyerek. Csak egy bébiőr kell, hogy a lakásban is lehessen hallani, ha felébred
2023. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Amíg csak úgy aludt, addig róttam a köröket, zenét hallgattam. Vagy vittem magammal vastag párnát és nagykabátban leültem egy padra olvasni, közben meg lábbal rezegtettem. Utána volt az, hogy elaludt benne, de már nem kellett folyton tolni. Akkor haza hoztam, levettem a mózest, és a padlóra raktam a szobájában, rányitva az ablakot hogy ne pálljon be a téli hacukába. (Nincs erkély.)

Most kézben ringatva alszik el, kell neki a rázkódás, máshogy még mindig nem megy. 9 hónapos.

2023. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!