Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hol altattátok az elején a...

Hol altattátok az elején a kicsit?

Figyelt kérdés

A nagyobbik lányunknál nem is volt kérdés, hogy a mi ágyunk mellett lesz a kiságya, kb fél éves koráig. Így is volt, végül 7 hónapos volt, mikor a saját szobájába költözött, én is mentem vele, mert amíg szopizott (22 hónapos koráig) 2-3 óránként kelt éjszaka.

A gyerekszoba elég nagy, 25 nm, simán elfér majd a Picurka, először úgy is terveztem, hogy egyből egy szobában lesznek, de kezdek elbizonytalanodni.

2,5 éves lesz akkor a nagyobbik lányunk.

Nalatok hasonló helyzetben hogy volt? Hogy lehet praktikusabb ?



nov. 22. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk nalunk mindenkinek sajat szobaja van, de eselytelen lett volna osszerakni oket, mert a kicsi meg igyis felkeltette neha ejszaka a nagyot a sirassal, hogy a masik szobaban voltunk.


Egyebkent babaobol volt eloszor a mi agyunk mellett, de olyan sokat keltunk ejjel, hogy a ferjemet nagyon zavartuk, igy atkoltoztem vele a babaszobaba. Ott egy kihuzhatos kanapen aludtam, mellettem az obolben a baba. Aztan 3 hos koratol atkerult a kisagyba en meg vissza tudtam koltozni a haloba.

nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom gyerekem először velünk aludt. Aztán mikor már nem kelegettek, átkerültek másik szobába. De mindig a legkisebbnek volt külön szobája.
nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van a gyerekeknek külön szobájuk, de mégis egy szobában vannak inkább együtt. A nagy nagyon féltékeny lett, hiába altatta őt el addig gond nélkül az apja, akkor csak én kellettem. Így együtt hárman aludtunk a földön egy nagy matracon, aztán feltettem a nagyot az ágyba, a kicsit meg a kiságyba. Nem zavarták egymást, mert a nagynak nagyon jó alvókája van.
nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Egyenlőre lányom van külön szobában,a fiam ágya is ott van,de nem alszik ott.

Születése óta velünk alszik egy ágyban.

nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy szobában aludt az újszülött a 2 évessel. Eleinte én is féltem, hogy majd zavarják egymást, de nem így lett, simán tudtak aludni, nem ébresztették fel egymást.
nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindketten mellettem aludtak babaöbölben. A nagyobb 4 hónaposan ment a szobájába, a kicsi most ennyi, mostanában tervezzük összeköltöztetni a naggyal. Már ő is jobban alszik éjjel. Még nem teljesen állt össze fejben hogy fog ez kinézni, de igazából eddig is mindegy volt hol ordít a házban a kicsi, sokszor kelt rá a nagy is. Szomszédosak a szobáik, így mindig egyszerre kelnének, ezért döntöttünk úgy, hogy egyelőre inkább összeköltöztetjük őket, nekem könnyebb lesz, hogy nem két helyre kell menni.

Szeretnénk arra beállni, hogy egyszerre altatom mindkettőt délután és éjjel is, ne kelljünk ehhez ketten. Így is könnyebbnek tűnik a közös szoba. Majd meglátjuk... A hely adott, szóval legvégső esetben még mindig szét tudjuk pakolni őket.

nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!