Álmos-e a baba?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves babánk és tudom, már ezen túl kellene lennünk, de nem tudom mi a helyzet.


Ha a férjem itthon van (heti 4-5 napot), akkor alig alszik, ilyen napi 3-4 órákat 12 óra alatt. Ha egyedül vagyunk itthon, akkor kb. alig van ébren azalatt is nyűgösködik. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy a férjem pörgeti túl, vagy én altatom túl.


Pl. Nagyon nyűgös volt, olyan semmi nem jó típusú, úgyhogy elhoztam babakocsizni. Most kb. két órája alszik, de úgy, hogyha megáll a kocsi, akkor egy 10-15 percen belül résnyire nyitja a szemét, ha kicsit tologatom, akkor visszaalszik.


dec. 7. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy tulaltatas, azert alszik, mert almos. Es nyilvan azert van tobbet ebren, ha a ferjed otthon van, mert izgatott lesz az apjatol.

Egyik se jo vagy rossz.


De ha megis en tudom rosszul es letezik tulaltatas, akkor kernem a receptet, mert a kisfiam max 30 percet alszik, napi 3 alkalommal. En elviselnek tobbet😂

dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!