Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ovis korú gyerekek miért...

Ovis korú gyerekek miért utálnak aludni? Mindig hiszti van, amikor aludni kell menni.

Figyelt kérdés
dec. 11. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Dac, majd idővel elmúlik és később már örülni fog amikor tud aludni
dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sohasem tudtam elaludni. Az oviban volt délutáni szieszta. Egy percet sem aludtam. Anyám inkább hamarabb hazavitt. Egyszerűen nem voltam álmos. Tele voltam energiával. Bárcsak lenne ennyi energiám megint.
dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell általánosítani. Mindkét lányom simán aludt az oviban, sőt szombat vasárnap még itthon is alszunk ebéd után a mai napig.
dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányom (4)azt mondta, hogy azért mert aludni unalmas, ő játszani akar.
dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert a világ olyan érdekes, attól félnek, hogy ha alszanak, akkor lemaradnak valamiről.
dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most sem tudok felnőtt koromban. Ha visszaemlékszem gyerekkoromban is a rámkényszerített délutáni alvástól sokkal rosszabbul voltam, fejfájós és nyűgösebb. Ez most sem változott, pedig 30 éves vagyok.
dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
FOMO :-)
dec. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!