Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek mikor aludt egyhúzamba...

Kinek mikor aludt egyhúzamba többet a baba? 3,5 hetes 3-4 óránként eszik,és utánna még 1-2 órát fönt van,vagy többet,ritkán alszik úgy hogy etetéstől -etetésig,hogy na most alszunk 3-4 órát

Figyelt kérdés
márc. 15. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Elején általában azért alszanak.

De minden baba más.Lehet a te babád nem fog aludni annyit

márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

6 hónaposan kb 😁

Előtte fél óra alvás, egy óra fent, egy óra alvás, egy óra fent...összevissza aludt.

6 hónapos korára alakult ki az, hogy aludt délelőtt két órát, aludt délben három órát, aztán délután még két órát.

Aztán 8 hónapos korától aludt reggel egy órát, aludt délután let órát.

12 hónapos korától pedig sikerült beallni a napi egy alvásra(mai napig így van, két éves lesz..délben elalszik, és kettőig - fél háromig alszik

márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 3,5 hónapos. Olyan 1 hónapos kora körül állt be éjszakára a 2 kelés, 2 hónapos kora után éjszaka már aludt 5-6 órát egyhuzamban, most már jobb napokon 8 órát is alszik.


Cserébe napközben nem. Talán 1 hónapos koráig volt hogy délután aludt 3 órát egyhuzamban, azóta ilyen 20 perc-1 órákat alszik. Ha sétálunk akkor a babakocsiban tud aludni max 2 órát egyben.

márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De éjjel? Ő ejjel is ugyanugy fönt van
márc. 15. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Enyém túlzás nélkül először az éjszakát 3,5 évesen aludtam át. Addig a vége felé már csak 2x kelt, 3 év előtt 3,4x. Igaz rövid időre és általában könnyen visszaaludt, ellenben velem. Picikent meg rengetegszer. Ezek ellenére mindig boldog, vidám gyerek volt így azon kívül, hogy karikasak voltak a szemeim, elfogadtam ezt az átmeneti állapotot és minden napunk jó volt. Most már 4 elmúlt, de még mindig furcsa, hogy nem kel fel. Én ugyanúgy kelek többször, be állt az évek alatt sajnos.
márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam 22 hónapos, most se alszik 3-4 órát egyhuzamban. Nagyon max.2 órát szokott, aztán ébred.

A lányom is ennyi idősen még 2-3x ébredt éjszaka. Ő 3 évesen aludta át először az éjszakát.

Amúgy a fiamnak volt egy időszaka 6-12 hetes kora között, amikor aludt. Enni se kelt fel. Aztán valami fordult, és onnantól kelt.

márc. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Éjjel max 1-2 órát alszik,nappal alszik,megcserélte az éjszakát a napallal. Ilyenkor mit tehetnék?
márc. 16. 15:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérj dokitól segítséget
márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!