Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3.5 hetes babám fölcserélte...

3.5 hetes babám fölcserélte az éjjelt a napalal,születése óta,gondolom ezt "szokta"a pociba,de mostár egyértelmű. Mit tehetnék? Éjjel nem beszélek hozzá,leteszem,de nem alszik,cumizik ha kiejti gőgicsél

Figyelt kérdés
márc. 16. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Tolmácsot!
márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Hogy érted hogy ezt szokta meg a pociban?

Ott is éjszaka volt aktív? Ezzel az utolsó hetekben sok nő küzd terhesen és van akinek a babája át is alussza az éjszakát több kevesebb sikerrel.

Véleményem szerint ez nem ettől függ.

Nem tudsz semmit csinálni. Majd egy idő után kialakul. Nálunk az elején 2-3 óránként kelt. Aztán 3-4. És most egyszer kel éjjel. Ha front van vagy a foga jön akkor többször.

Jól csinálod. Ne beszélj hozzá, ha elvan csak hagyjad és legyen sötét.

Ha sír akkor pedig nyugtasd meg. Esetleg még azt tudom mondani hogy próbáld meg elaltatni cicivel vagy simogatással, vagy halk énekkel, mesével, vagy esetleg hurcival.

márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úgy értem,hogy még terhes voltam énse aludtam éjjel,ő is aktív volt énis,most meg én nappal is aktív vagyok,úgyh aludnák. De éjjel szinte semmit nem alszik..

Igy 11 töl reggelig..

márc. 16. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is fent voltam nagyon sokat éjszaka 3-ig terhesen, mégsincs fent a gyerek és nem is volt éjjel 3-ig. 18-22-ig bezárólag elalszik valamikor.

Viszont amit írtam ugyanúgy ki lehet próbálni.

márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!