Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam a 2 hós...

Hogyan altassam a 2 hós kislányom nappal?

Figyelt kérdés

Éjjel babaöbölben alszik, nappal a kanapén egy babafészekben.

Tegnap délután beakartam rakni a babafészket a kiságyába erre nem aludt csak 10 percet. ( karomban alszik el majd úgy rakom le)

Ma leraktam délelött lehúzott 3 és fél órát egyhuzamba, majd most délután megint odaraknám nem aludt. Most alszik 18h30tol a nappaliba.Hagyjam a nappaliba még? ( beakartam szokatni nappali alvásra a szobájába cimszóval irom ezt a kérdést)

Tanácsot kérek, nem kioktatást. Danke.


márc. 30. 19:44
 1/4 A kérdező kommentje:
ui: Általában délben alszik 2-3 órát,11h-14h délután pedig 2 és 2 és felet. 15h30/16-18h
márc. 30. 19:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából ezt neked kell érezni meg neki. Nekem voltak olyan napok, hogy a kiságyába raktam, simán aludt ott, volt hogy az ágyban kellett feküdnöm mellette, mert kellett neki a közelségem, de olyan is előfordúlt, hogy a nappaliban aludt. Ez szerintem sokszor helyzetfüggő.
márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 eves kisfiam nappal meg mindig csak es kizarolag babakocsiban alszik, az istennek nem tudom letenni a kisagyba.

Pedig ejszaka amugy ott alszik.


Szoval vannak ilyen dolgok 😅

márc. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, vissza kihoztam a nappaliba a kis fészkét és itt alszik. Bánja a csuda ha itt neki jó és kényelmes hát legyen itt ❤️🤷‍♀️🙏
márc. 31. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!