Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Fogzás okozza hogy nappal...

Isabella marie swan kérdése:

Fogzás okozza hogy nappal csak 30-40 perceket alszik a babám és nyűgös?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos babám 2 napja nagyon nyűgös nappal és aludni sem akar pedig álmos de nehezen alszik el de aztán 30-40 perc és kel sírva

Eddig reggel,délután 1,5-2 órát szokott aludni este meg néha beszundít 30 percre de egyik napról a másikra ez megváltozott

Általában 2 órát tud fent maradni és amint látom hogy elkezd nyűglődni altatom cicin és mellette is maradok tehát nem is az hogy áttettem a kiságyba vagy megébred és nem vagyok ott és azért sír.délután kocsiba alszik

Eddig minden jól működött és tudom hogy egyre kevesebb lesz az alvásszükségletük de nem egyik napról a másikra és látom rajta hogy álmos és nem elég a 30 perces alvás

Éjjel is egy ideje kel de kb 2-3x de megringatom és alszik tovább

Vannak fogzásra utaló jelek

Másnál is volt így?mikorra oldódott meg az alvás gond?vagy más állhat a háttérben nem a fogzás?



ápr. 10. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem túl sokszor altatod napközben. Át lehetne állni az eggyel kevesebbre.
ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Napi 2-3x alszik de csak napi 2x akkor is ez van
ápr. 10. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Kell idő hogy beálljon, nem fog egyik napról a másikra hosszabban aludni akkor sem ha már csak 2x alszik. Próbálkozz…


Ha a fogzás miatt lenne, akkor az éjszakai alvásra is kihatna. Sőt.

ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!