Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi lehet a probléma? Másnak...

Mi lehet a probléma? Másnak is csinálta/csinálja ezt a babája?

Figyelt kérdés

7 hetes kislányom nehezen alszik el pár napja. Délelőtt kézben ringatva sikerül elaltatnom hosszabb időre letenni fixen nem tudom mert azonnal ébred tökmindegy mennyi időt várok a lerakassal, de amit délután lemuvel egyszerűen katasztrófa. Próbálom altatni, bealszik és 10 perc múlva felébred a kezemben majd alig lehet vissza altatni, jön a szenvedés, sírás, nyugtalanság stb és egész délután ez megy hogy 10 percekre szundizik csak be, ráadásul pár perc után elkezd iceregni mocorogni mint egy kukac (a kezemben) és ettől felébred.

Adok neki espumisan gyöngyöt hogy esetleg ha a hasa is fáj akkor segítsen.

Letenni nem lehet őt hogy majd magától elalszik mert 5 percen belül megunja magát és jön a bömbölés. Egyszerűen elképzelni se tudom mi lehet a baj, de már kezdek megbolondulni tőle.

Tegnap este 8-tól próbáltam elaltatni és valamikor éjfél körül sikerült elaludnia...



ápr. 19. 05:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam hurcikendőbe tenni hogy tudjak csinálni valamit tőle de nem szereti sír ha beleteszem... A hátam már teljesen ki van attól hogy kb egész nap fogni kell őt.
ápr. 19. 05:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha hasfájós, húzza fel a lábait, kemény a poci, de az espumisan sem segít (vannak pukik utána?), váltani kell. A kisfiamnak pl. az Infacol vált be, az espumisan nem.
ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kifejezetten minden etetés előtt adom neki az espumisant, szokott pukizni rendesen és kakil is egy nap többször. Ezt csak azért adom hogy hátha esetleg ez a probléma. Plusz has simogatás óra mutató járásával megegyező irányban. De ezt csak akkor csinálom ha tudom hogy a hasa a probléma. Akkor általában sír.

Nekem most az a problémám hogy mitől ébred meg 10 perc után mikor bealszik és láthatóan nem a hasa a baj.

ápr. 19. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos normális. El fog múlni, addig tarts ki. Nekünk a rugalmas kendő bevált. Ha nektek nem, akkor nincs más ötletem, csak az hogy próbálj kitartani tényleg jobb lesz majd.
ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem arra gondolni hogy nem fog örökké tartani. Csak gondoltam rákérdezek hogy másnal is előfordult ilyen vagy valami "gond" van esetleg..
ápr. 19. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elektromos hintaszéket használtam az vált be. Lassú fokozaton hintáztatta és egyfolytában ment az altató zene rajta
ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ohh van az is.. egy darabig el van benne kb háromnegyed órát aztán jön a sírás. Nem alszik el benne hiába megy a zene nekem is meg hintaztat.
ápr. 19. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!