Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam vissza az...

Hogyan szoktassam vissza az ágyába?

Figyelt kérdés
13 hónapos babám születése óta a saját ágyában aludt. KB. Másfél hete viszont nem hajlandó ott aludni, ha betesszük azonnal felkel, csak köztünk alszik. Eleinte ez csak éjjel volt így, de 2 napja már napközben is mellette kell feküdni, nem alszik a saját ágyában. Mi így nem alszunk éjjel, mert állandóan az ágy végébe megy és félünk, hogy leesik. Mindketten dolgozunk, jó lenne aludni éjjel de így nem megy. Mit lehetne tenni, hogy újra aludjon a saját ágyikójában?
ápr. 21. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Követem, ha nem haragszol. Nálunk is ez van. És egyszerűen nem látom a megoldást. Próbáltuk, hogy ott fekszem le vele, az ő ágyában, de amint otthagytam, ébredt is. Tök mindegy volt, hogy 10 perc után hagytam ott, vagy 2 óra után.

Most velünk alszik, hallani sem akar a szobájáról. :/

ápr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az segített, hogy betettem egy matracot a szobájába és azon aludtam, ha megébredt, akkor megsimogattam a hátát, akkor nem ébredt fel egészen, késöbb elég volt, ha valamit odaszóltam neki. Így én is aludtam nagyrészt, ö is nyugodt volt és pár hónap után elmúlt.
ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha máshogy nem megy akkor matrac a földre. Illetve nálunk a matracon altatom el, és olyan éjfél tájékán tudom betenni a kiságyba. Ez az első cicizése után van. Ha előbb próbálom egyszerűen felébred.

Egy egy nap fordul elő, amikor igényli hogy itt is legyek vele. Lehet ha megvárod hogy jobban elaludjon akkor nem kel fel rá.

Mivel nekünk vastag matracunk van ezért még azt is körbe rakom párnákkal. Ez az ő szobájában van, apuka egyedül alszik, ha én is itt alszok. Ha együtt alszunk akkor általában őt rúgja ki a helyéről.

ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Születése óta rosszul alszik és iszonyat éberen. Jelenleg a mi szobánkban van az ágya. Így, hogy köztünk alszik is pár percenként felkel, felül, körülnéz, néha sír picit és úgy alszik vissza szintén csak pár percre. Volt már, hogy legalább 1 órát vártam, de amint hozzáérek már fel is kel, ha az ágya közelébe megyek borzasztóan sírni kezd. Lehetséges, hogy mi is beszerzünk egy nagy matracot, akkor talán majd mindenki tud nyugodtan aludni. Köszönöm szépen az ötletet.
ápr. 21. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!