Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 hónapos alvása "elromlott"...

5 hónapos alvása "elromlott" másnál is?

Figyelt kérdés
5 hónaposom egyre jobban össze-vissza alszik. Most kezdett át fordulni, és nyomja magát előre hason mostmár. Azonban ezt éjjel is szereti gyakorolni, gyakolatilag fél-1 óránként forgatom a kiságyban mert mindig be akad a lába a rácsba, emiatt megébred, cummog, beszélget, stb. Nappal max. 2-4 órát alszik, éjjel viszont állandóan forog, a kezét rágja, forgolódik, stb. Eddig sem aludtam sokat, de mostmár végképp nem, és kezdek hulla lenni.. Nappal is ha alszik 1 óra alatt 2x ébred és úgy kell vissza altatni, másképp nyűgös egész nap ha nem alussza ki magát. Másnál is így van?

máj. 14. 04:51
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Megébred, cummog, beszélget - ezekbe nem kell beavatkozni. Amíg nem hív téged egyértelműen, addig hagyd!
máj. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hagyom olyankor. Csak a nagy forgolódásba aztán mindig be akad a lába és aztán jön a nyöszörgés, stb.. 😅
máj. 14. 06:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően szerencsére a kezdetektől nagyon jó alvó a fiam, ez lekopogom, de számottevően nem változott se szepa, se mozgasfejlodes, se fogzas miatt..DE: 7 hónapos lesz, azért egy ideje ezt a mozgolodast éjszaka nekem is csinálja, gyors visszaalvassal. Hogy altatod vissza? Én ringatni szoktam pár percig szorosan magamhoz olelve, és úgy elég mély álomba kerül általában pár órára újra.
máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mióta megvan sosem altattam ölben (próbáltam milliószor de nem is marad ölben nálam valamiért, másnál igen de nálam nem. Mivel a nap nagy részében, legtöbbet velem van, így hiába is próbálom nem sikerül mert csak "vergődik" az én ölemben) . Maximum cumit a szájába, ölelgetem, és úgy "ringatom", pontosabban a fenekét mozgatom kicsit. Vagy babakocsiban toszogatom, vagy a mi ágyunkon magamfele forditom, megölelem és "ss-ss-ss" hangot adok ki. Szóval általában vagy magam mellé teszem ha már nagyon muszály, vagy a kiságyba "ringatom".
máj. 14. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!