Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Baba altatatása kiságyban is...

Baba altatatása kiságyban is “károsnak” számit már az új elvek szerint?

Figyelt kérdés
Kisbabámat nappal sikerült letenni a kiságyba, cumival szépen el is aludt. Most egy hónapja lassan többször is felébred altatásnál, cumi kiesik a szájából keresi. Mindig bemegyek hozzá már ha csak nyekken egyet es simizem plusz visszarakom a cumiját. Minap olvastam hogy már ez is alvástréningnek számit, pedig nem nem hagyom sírni. Mivel porckorong sérvem lett nem nagyon tudok ringatni es a cici sem opció mert már tápszeres. Ez az alvástréning dolog nincs egy kicsit túl lihegve? 5 hónapos a kicsi egyébként

máj. 19. 15:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még szeretném hozzátenni hogy hordozóban szoktam még altatni viszont a gyógytornász lebeszélt a sérv miatt.
máj. 19. 15:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem alvástréning.Az alvástréning az,mikor leteszed és hagyod sírni,egyre ritkábban mész be hozzá, aztán megszokja hogy le se sz@rod.Az,hogy kiságyban simogatta altatod,az nem alvástréning,csak egy módja az altatásnak.Esetleg mellé is fekhetsz nagyágyban,majd átteheted kiságyba,vagy földön matracon is pihenhettek napközben,ha te is úgy érzed,hogy túl rideg amit most tudsz csinálni.Amennyiben viszont így ahogy van megfelel neked is,meg a babádnak is,és nem hagyod torka szakadtából ordítani hosszú percekig, akkor így is jó.
máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Hülyeségnek tartom. Mindenki úgy altassa ahogy tudja, plusz ha magától elalszik sírás nélkül akkor meg semmi probléma.
máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérlek, ezt máknak hívják, nem alvástréningnek.

Az alvástréning ahogy írták, sírni hagyás.

Ez meg szerencse.

Nekem is volt benne részem, nem irigykedek. ;)

Lányom 5 és 10 hónapos kora között úgy aludt el, hogy be az ágyba, kis simi, majd befordult a fal felé és ekkor kimentem (még nem aludt) és elaludt magától. Ha felébredt, elég volt visszaadni a cumit és durmolt is.

máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat🙂 Van olyan hogy miutan kimegyek akkor jelzi hogy “hahó” de mindig visszamegyek hozzá úgymond segíteni az altatásban, csak van hogy egymásután többszor is előfordult, így az eddig olvasottak alapján gondoltam hogy jesszus ez már alvástréningnek minősül.
máj. 19. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Én kislányom 2 és fél hónapos, beteszem az öbölbe cici után, cumi aztán magának elalszik, néha simizem ha kell de elalszik egyedül, ha meg felébred mert kiesik a cumi fogom vissza megyek beteszem ugyanúgy kész.

Néha szokott rossz estéje lenni mikor sír és kb sehogy nem nyugszik meg akkor is beteszem ugyanúgy (ha már se az ölembe,.se rajtam nem jó neki) be a cumi zenélő macija egy kis "csssss" befejezi a sírást és alszik.

máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Olvass kevesebbet! A gyermeked számíthat rád, amikor szüksége van rá, ez rögzül is neki! Ez a lényeg! Miért kellene ringatni meg ciciztetni, ha így is vissza tud aludni? Mindent jól csinálsz, csak így tovább!
máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

"Olvass kevesebbet!"

:D


Ez jó! És mennyire igaz!

máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!