Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Létezik olyan oldal, ahol az...

Létezik olyan oldal, ahol az újszülött oldaltól lehet ellenőrizni, hogy a baba megfelelően fejlődik-e?

Figyelt kérdés
Amiket néztem,nem túl bőven írnak,hogy mennyit kell gyarapodnia,miket kell tudnia a babának. Illetve tanácsra lenne szükségem az altatáshoz. A problémám,hogy megetetem,akkor elalszik,de a büfiztetésnél felébred,tegnap éjjel 3 órán keresztül sétálgattuk,dajkáltuk,mire megint megéhezett,majd nagy nehezen sikerült letenni,de egy óra múlva megint nyöszörgött. 2 hetes a babám,ez természetes,és legyek türelemmel,vagy van bevált módszer?

#baba #újszülött #altatás #interneres oldal
2012. dec. 9. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az altatásos részhez tudok hozzászólni.

Nekünk az első két hétben bealudt a kajálásba, úgyhogy nem kellett altatni. Utána volt egy időszak amikor vállon kellet ringatni, vagy karban, aztán még a tenyerünkkel a hátán ment át a mélyebb alvós részbe. Utána megint volt egy hosszabb időszak, amikor csak cicin volt hajlandó elaludni, utána volt olyan, hogy csak cumival.

Neki folyamatosan változik, most épp egy hosszú csak cicin alvós rész után elértünk odáig, hogy simán beviszem a kiságyába és elalszik magától, ritkán kér cumit, vagy használja a hüvelykujját.


Úgyhogy kitartást :)

2012. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja és most 6 hónapos.

Első

2012. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!