Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem akar elaludni a kisfima!...

Meese kérdése:

Nem akar elaludni a kisfima! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam.Eddig etetés után fennt volt 1 maximum 1,5 órát ami játszás volt!Elálmosodott és elringattam a karomba!2-3 napja nem hagya magát ringatni elkezd sírni ha altatni akarom,ha berakom a kiságyba sír.1nap sikerült az hogy magától aludt el a kiságyba!Elálmosodott és kiságyba tettem hasra(Hason alszik).Egyfojtába sír,hogy álmos ,de sehogy se tudom altatni!Tanácstalan vagyok,és megszakad a szívem,mikor annyira sír,de nam hadja,hogy altassam.Rossz anyának gondolom magam,hogy nem tudom ,hogy mit tegyek!Segítsetek kérlek!!!
2013. máj. 23. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Cumi?

Etetéssel próbáltad?

Kisebbik lányom ilyenkor kért mindig plussz tápszert. Ha anyatejes akkor cicit.

2013. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltad? http://www.youtube.com/watch?v=9J_2exbK8Zo

Sok babánál az a gond hogy nem tud lenyugodni magától, túl izgalmas a környezet a kezei stb...

2013. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Cumizni nem szeret,ujját szokta szopni,de annyira behergeli magát hogy olyankor az se!Tápszeres már,minimális tejem van de ilyenkor a cici se kell neki,még a plussz etetést nem probáltam de megprobálom.Mindent kiprobálom,csak könnyebb legyen neki az alvászat!
2013. máj. 23. 13:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a videót,nekem hason alszik a fiam és kín szenvedéssel alszik el 2-3 hete.Itt a hölgy is mondja videoba hogy akkor jó bebugyolálni ha elaludt!Eddig tudtam ringatni 2-3 hete megmakacsolta magát és nem hadja!:( :(
2013. máj. 23. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
De láttad a videón is hogy hoyg emgnyugodott.. Inkább az ami akadályozhatja szerontem hogy a Te babád hason alszik, igy eléggé kivitelezhetetlen.
2013. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!