Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak éjszaka a fiammal?

Mit csináljak éjszaka a fiammal?

Figyelt kérdés
7 hónapos fiam nagyon rákapott a ringatásra.Ezzel nincs is problémám nap közben.Nem kell vele járkálni csak leülök vele az ágyra és elringatom.Éjszaka viszont többször felébred és csak akkor alszik vissza ha elringatom.Ez már elég zavaró.Főleg mikor 2 óra hosszán keresztül 10 percenként felébred.Biztos h a fogzás miatt is nyugtalan.Most ebben a hónapban 4 foga bújt ki de nem lehetne mégis vmit tenni ez ellen?
2013. máj. 24. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

szerintem semmi köze a fogzásnak a ringatáshoz.

hozzászoktattad a ringatáshoz

próbáld meg cicivel vagy cumival elaltattni elösször nagyon nehéz lesz de ki kell tartani mert a fejedre fog nőni!!!

2013. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a fogzás is közrejátszik! Nálunk is így volt, mind a 2 gyerekemnél, és végül szépen abbamaradt, néhány hét alatt. Azt viszont nem értem, hogy miért jobb hozzászoktatni a cicin elalváshoz, miért jobb, mint a ringatás? Szerintem, mikor felébred adjál neki pár korty vizet, és próbáld az ágyában simogatva megnyugtatni, visszaaltatni. Ne vedd ki rögtön!
2013. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is vizet adtam neki ha felébredt. Egyébként lehet a fog a front, túl sok élmény bármi... Az enyém ördögfióka ha front van. Nehezebben is alszanak még ilyenkor vissza.
2013. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!