Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mitől lehet az hogy már...

Mitől lehet az hogy már 3napja pontban 23:42kor már fent van?

Figyelt kérdés
Àltalában 22mire elalszik.2napig jó volt az hogy kivettem a mellkasomra és aludt is vissza,de tegnap 1órát fent volt és semmi nem volt jó!Csukott szemmel sirdogált,és csetlett-botlott!Elaludni is nehezen alszik el,és erre tessék már ilyen hamar fenft is van. 9,5 hónapos
2013. máj. 28. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A babák az idôváltozást nagyon megérzik és olyankor elég nyûgösek,de lehet hogy a foga bújik és azért nyugtalan.
2013. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Érdekes, hogy én is pont ezt tapasztaltam, hogy már napok óta 10-kor elalszik, egy óra múlva kel és alig akar visszaaludni. Pedig korábban azért elalvás után volt egy hosszabb alvás az első kelésig. Az én fiam 6 hónapos. A tegnap éjszaka már egy fokkal jobb volt az éjjel többi részét tekintve, de 11-kor most is felkelt. Én is az időjárásra gondoltam. Hátha jobb lesz, ha megjön a jó idő.
2013. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!