Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 12 hónaposom nem akar...

A 12 hónaposom nem akar vissza aludni?

Figyelt kérdés
Éjfél körül szopizik, de pár napja szopi után, ha bealszik és vissza akarom tenni a kiságyába, felébred és sír.Ha a mi ágyunkban alszik nem is ébred fel, csak reggel.Megpróbáltuk, hogy nem vettük magunk közé, sírás lett a vége.Egy ideig sírt, aztán abba hagyta, de kb. 10 perc múlva folytatta.Szerintem bealudt közben, de megint felébredt.Arra is gondoltam, hogy nem elég neki a tejem, éhes még, de ha magam mellett hagyom, akkor alszik.Így meg csak forgolódik, nyugtalanul alszik.Foga nem jöhet.Mi ez a hirtelen velünk alvási mániája?Volt olyan is, hogy mellettem aludt, felkeltem és már, akkor elkezdett nyöszörögni.Én hiányzom neki?Hajnalban viszont az apja mellől kell elhúznom, valahogy addig addig forgolódik, míg ott köt ki.Délután nincs gond az alvással.Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 29. 14:39
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi, visszaaludni :)
2013. máj. 29. 14:40
 2/9 gabszem ***** válasza:
100%
egy 12 hós babának bírnia kéne az éjszakát evés nélkül szerintem, nem lehet hogy a foga jön? Nálunk akkor szokott órákat fent lenni éjszaka és nem tudom visszaaltatni.
2013. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj, de szerintem el lett rontva az alvásra szoktatása. Én azt sem értem, hogy egy 12 hónapos éjjel miért cicizik, arra már semmi szüksége. Korábban le kellett volna szoktatni, akkor könnyebben ment volna, most már csak egyre nehezebb lesz.
2013. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a foga jön, az biztos :( Szerencsére eddig észre sem vettük, ha jött a foga.Az éjféli szopi eddig is volt.Gondoltam már mindenre: lehet a frontok zavarják, szeparációs szorongás, anyásnak nem mondanám, mert nagyon jól érzi magát az apjával, nagyszülőkkel is.Komolyan mondom, nagyon jó fiam van.Eddig semmi gond nem volt vele.Ez sem gond, csak szeretnénk kipihenni magunkat,sírni viszont nem hagyom.
2013. máj. 29. 14:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Most meglepődtem, az ismerőseim körében is még mindig szoptatnak.
2013. máj. 29. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne lepődj meg,vannak akik így gondolják,h egy ekkora baba már éjjel ne szopjon,ne törődj vele,az enyém 13 hónapos,mindig adok neki cicit,ha kéri..még is jól alszik,sztem nincs összefüggésben,inkább,h egyszer közétek tettétek és persze nagyon tetszett neki...
2013. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kedves utolsó, megnyugtattál.Időközben kiderült mi a baj :)
2013. máj. 30. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj?Leírod?(utolsó)
2013. máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eddig Apa aludt már mire felébredt szopizni és sötétben szopizott.Mostanában Apa, akkor jött aludni, mikor felébredt a fiam is.Apa meg dumált neki, gondolom erre felébredt teljesen.Fény az nagyon minimális volt, de gondolom zavarta ez is.Remélem tényleg ez volt csak a baj.Csak nem értem, miért nem tudott utána elaludni?Már arra is felébredt, ha csak betakartam.
2013. máj. 31. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!