Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 20hos gyermekem miert nem...

20hos gyermekem miert nem alszik delben?

Figyelt kérdés
Eddig letettem es felora mulva aludt. Kb 1 hete nem alar aludni. Felszedi a kisagybol a matracot kidobja a cumival egyutt es rohogcsel. "szuperdadasan" en visszarakom nem szolok hozza es kepes 2 oran at ezt csinalni. Mit tegyek?

2013. jún. 2. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fáradt,próbáld meg ebéd után letenni.
2013. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Delben evett azota ezt csinalja. Eddig mindig elaludt magatol mar volt hogy 11 kor.
2013. jún. 2. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom is kb 20-21 hónapos kora óta csinálja. Most 27 hónapos múlt. Vagyis fél éve. Nem küzdök, már feladtam. Próbáltam mindent, mellé feküdni, hagyni szenvedni, nem szólni hozzá, folyton visszavinni, veszekedni, és még mi mindent. Már nem szenvedünk. Ebéd után megágyazok neki a nappaliban, lefekszik, betakarom, és megnézünk egy mesét. Csendes pihenő van.

A bölcsiben alszik, bár nem sokat. Itthon egyáltalán nem. H nem álmos, a fejem tetejére is állhatok, úgysem fog aludni. Így este időben lefekszik.

2013. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

reggel hánykor kel?

mivel rácsos ágyba alszik még,ezért én hagynám had csináljon amit akar. max:2-3szor bemennék,hogy:alvás van!!

látja,hogy hatással van rád amit művel az ágyba-ezért is jobb ráhagyni

2013. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Reggel 4kor kel,akkor odarakom kozenk kicsit forgolodik 5 korul visszaalszik es 7ig altalaban alszik meg.
2013. jún. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!