Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Elalváskor a ti babátok nem...

Elalváskor a ti babátok nem csinál ilyet?

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos a kislányom, és az elalvás olyan nehezen megy. Állandóan próbál elbújni, beletúrja a fejét a párnájába, meg magára húzza, a takarót is a fejér húzza, és csak nagy-nagy forgolódások közepette tud csak elaludni. Gondolom mindez arra vezethető vissza, amikor az anyaméhben volt, és el volt bújva, biztonságban volt a melegben. Most is ezt keresheti. Csak érdekel, hogy másé is csinálja?
2013. jún. 3. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom most lesz 6 honapos. Pici baba kora ota csak ugy tud elaludni, ha valamit fogdos, gyomoszol a kezevel. Ez mostanaban a keze , mig el nem alszik ott ulok mellette es hagyom hogy a kezem gyurogessen, szorongassa. De ejszaka mikor felkel mindig ott a rongyija vagy a takaroja, amit kb fel perc alatt a fejere huz es nem kap levegot...ezt napi ezerszer eljatszuk:))) szoval de, nalunk is ez van :)
2013. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt csinálja:) 3 hónapos,és a rongy pelenkát az arcára húzza,gyűrögeti,forgatja a fejét,és aztán elalszik...Amikor mélyen alszik le tudom venni róla a pelust,addig nem engedi.
2013. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az enyém is 6 hónapos, mióta megszületett van egy kis kendője, csak azzal alszik el. Napközben a fejére teszi és hozzá se lehet nyúlni, mert akkor felkel, eleinte féltem hogy megfullad, de rájöttem hogy kap ő levegőt..... Éjjel hál istennek nem teszi magára....
2013. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Addig nincs gond amíg a papi micsodáját nem fogdozza, gyűrögeti
2013. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!