Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek, ha 3 hetes babám...

Mit tegyek, ha 3 hetes babám alig alszik?

Figyelt kérdés
Elaltatom, aztán 5-10 perc múlva felkel és sírni kezd...
2013. jún. 5. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Valami oka van annak ha egy ilyen pici baba sír,jelzi, hogy valami nincs rendben.

Én elvinném orvoshoz.

Ebben a korban még rengeteget alszanak a picik.

2013. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Na szerintem azért nem kell orvosért kiáltanu egyből pláne ennyi.adat miatt...

Kedves Kérdező! Nem lehet, hogy túl korán rakod le? Mikor a babák elalszanak, akkor még 20 percig felületes alvási szakaszban vannak, amikor könnyen felébrednek, és csak újabb 20 perc után jutnak el a kb. 40 perces mélyalvási szakaszba, amikor is már simán le lehetrakni a kiságyba is akár, tuti nem ébred fel :) Csak figyelni kell a jeleket, mikor alszik már mélyen (nincs szemmozgás és grimaszolás, halk lélegzet stb.), esetleg nézni az órát. Én nappal és éjszakai is így csinálom, gond csak akkor van,amikor felébrednek a könnyű alvásban, és ilyenkor újabb 20 percet várni.

2013. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a problémával nem vagy egyedül, nekem 3 hónapos a lányom, de még mindig nehezen alszik el. Születése óta ezt csinálja, próbáltam mindent, megvárni még mélyen alszik, ringatni, letenni, de ha nem érezte a bőrkontaktust rögtön felébredt. Én is tanácstalan vagyok, mert a mai napig csak húsz perceket alszik és nehezen tud elaludni.
2013. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy bealszik cicizés közben, de még nem lakik jól. Mennyi ideig szopik? Intenzíven szívja? Közben, utána megbüfizteted? Stb stb. Kicsit többet írhatnál, mert így csak a sok kérdés van.
2013. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!