Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hónapos babámat hogyan...

4 hónapos babámat hogyan szoktassam be a kiságyba?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, már mindent kipróbáltam: cicin alszik el,és utána amint beteszem üvölteni kezd nem lehet megnyugtatni.Az első naptól próbálkozunk volt alvós állatka, ringatás,nem szóltam hozzá stb semmi nem használt a cumit kiköpi, az ujját nem találta meg.Nemrégen kórházban voltunk ott elaludt a kiságyban egyedül első este itthon is, azóta nem hajlandó. Van valakinek további ötlete? Sajnos nagy hely kell neki alváshoz nem férünk el az ágyba:S

2013. jún. 18. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ez durva. Nem igazán tudok mit mondani. Furcsa, hogy már újszülöttként sem akart megmaradni a kiságyban.
2013. jún. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm, sajnos -vagy nem-sok másban is "különleges"

az alvásambulancián azt mondták mint egy kis felnőtt..

2013. jún. 18. 07:17
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Hát, ha cicin hagyod aludni, naná, hogy nem akar utána a kiságyba menni. Szerintem próbáld meg, hogy a cici csak evésre legyen használva, alvásra, nyugtatásra ne. 4 hónapos, még ne add fel, csak nem próbáltátok eleget a kiságyasdit.
2013. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

szia köszi de akkor hogyan altassam el?

ha reggel ötig fent van akkor neki ugyis jó...eléggé álmos mikor neki kezdünk de ha nem velem alszik akkor fenn van reggelig is..

2013. jún. 18. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisbabáknak általában 20 perc kell, hogy mély álomba merüljenek. Próbáld meg azt, hogy szopival elaltatod és 20 percig az ágyatokban hagyod, majd átteszed a kiságyába. Hátha bejön... :)
2013. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen megpróbálom mindenképp jó lenne ha sikerülne :)
2013. jún. 18. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy hogy sikerült az altatás. :)
2013. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
vacakul :'( nappal mindig atraktam ha elaludt, de éjjel nem ment vègül velünk aludt.durmolt reggelig előbb evett, lementem hogy igyak egy kàvèt mire visszajöttem magàtol elaludt,persze keresztbe...nem èrtem èjjel mi màs???? de azèrt probàlkozom...
2013. jún. 19. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!