Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hetes babám miért kínlódik...

6 hetes babám miért kínlódik ennyit éjjel? Meddig tart ez? Többi lennt

Figyelt kérdés
Kb 2hetes kora óta ez megy: 2óránként szopik, utána fél-egy órát tud aludni és megébred. kb hajnali 4-5től rúgkapál, nyüglődik, nyekereg. Nem tudunk tőle aludni mi se. mintha leállna a bélműködése és erőlködik hogy pukizhasson. Ez megy minden éjjel. Espumisan cseppet adok neki. 2napja rájöttem hogyha hasra fektetem ugy elalszik 2órán át. Tényleg nincs más megoldás?
2013. jún. 22. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Espumisan lehet még jobban puffasztja. Javaslom a Bio Gaia cseppeket. Ebből csak reggel kell neki 5 cseppet adni szopi előtt. Kell egy hét mire hat, de megérné kipróbálni. Espumisant nem adnám tovább... Én anno az újszülöttemnél Infacolt használtam. Ezt szopi előtt kellett adni neki, naponta legalább háromszor, ez sem olcsó, de nekünk használt. Kb. három hós korig használtuk. Most is babát várok, félidős vagyok. Most Bio Gaia-t fogom előre beszerezni, meg akarom előzni a hasfájást.


[link]


[link]

2013. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bio gaiat is adtam neki 2hétig, nem használt
2013. jún. 22. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 6 hetes, 2 hete kapja az infacolt, és ez volt a 3. éjszaka, amit sírás nélkül átaludt. :) :) :) Végre én is tudok pihenni, nekünk ez bejött.
2013. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gyerek orvos azt javasolta hogy itassak vele kamilla teát decinként 1kocka cukorral jól forraljam fel és etetés előtt adjak neki kb 10-30ml (igaz az enyém tápszeres) ez segített neki pukizni és kakilni is :) Az alvás az nálunk úgy volt hogy ha hajnalban mikor el kezd nyöszörögni akkor gyors hasara teszem és szépen alszik tovább :)
2013. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én babám 7hetes de ugyan ez van nállunk is illetve ő éjjel tud aludni de mitől kezdve fenn van egész nap igy nyom,nyög,a köldöksérve is kijött az erőlködéstől,én is espumisant adok neki de nem haszál :(
2013. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!