Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 15 hónapos kisgyerek nem esik...

15 hónapos kisgyerek nem esik ki a leesésgátlós ágyból?

Figyelt kérdés
Kisfiamat a nagy ágyon altatom, utána átteszem a kiságyba. Így alszik éjszaka és nappal is, de amint észreveszi, hogy a kiságyban van ki akar jönni. Utána átteszem a nagyágyba és alszik tovább. Ha vennék neki leesésgátlósat biztonságos lenne? Vagy inkább a padlóra tegyek matracot? Éjszaka a sötétben nem kóborol el a lakásban?
2013. jún. 27. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
De kiesik. Inkább a földre egy matrac. Biztos fog kóborolni ha felkel de nem szokott sírni vagy nyöszörögni? Nem hallod meg ha felkel?
2013. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De miért nem a normál rácsos ágyban altattad? Sokkal egyszerűbb szerintem oda szoktatni a picit, mint ide-oda rakosgatni. Főleg, mivel elég durván aktívak már 8 hónapos koruktól kb.
2013. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én alig 1 évesen rakattam párommal egy leesésgátlót az ágyra. Az ágy oldalából 20-25 centi volt szabadon és onnan kilátott. Előtte ő is velünk aludt mert kimászott nyöszörgött sokat stb... Meséléssel és leesésgátlóval beszokott az ágyába. Minden este addig meséltem míg elaludt :)
2013. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi 13 hónapos korában cseréltük le a rácsosat leesés gátlósra, mert utálta.

Azóta szívesen alszik az ágyában, és nem kel fel belőle éjszaka, ugyanúgy szól nekem mikor felébred, és nekem kell mellé feküdni, és úgy alszik vissza.

Sosem esett le róla, első pár napon tettünk mellé egy szivacsot, ha esetleg legurulna valahogy, de nem volt rá szükség.

Előtte nálunk is ugyanilyen ki-be rakosgatás volt, mert utált a kiságyban lenni.

2013. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az unokaöcsém felállta a leesésgátlós ágyban és átesett a "sorompóján". Vérzett a szája, más baja nem lett, de szerintem ez csak a szerencsén múlott. Én tuti nem vennék ilyet.
2013. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A rácsosban altattam. Kb. 5 hónapos koráig elaludt benne, utána13 hónapos koráig ölben ringatva-sétálgatva altattam. Ehhez képest annak is örülök, hogy a nagyágyban elalszik simogatva. Ezért rakosgatom. Én is ettől félek, hogy átesik a "sorompóján". Akkor kipróbálom a matracot a földön. Meghallom, ha felébred csak parás vagyok, hogy mi van,ha mégsem szól :)
2013. jún. 28. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!