Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy lehet elaltatni egy...

Gabi86 kérdése:

Hogy lehet elaltatni egy másfél hónapos babát?

Figyelt kérdés
Ma szinte semmit nem aludt reggel fél 9 óta.legelőször 1 órát aludt utána meg ilyen negyed fél órákat.most tudtam elaltatni vagyis még csak 20 perce alszik.Hasfájós,de szed rá cseppeket,meg masszázs krémmel is kenem(masszírozom) úgyhogy szerintem nem az volt a baja.tejem is van bőven.úgy szoktam altatni hogy ringatom és paskolom a fenekét.néha csak rajtam tud aludni (amikor fáj a hasa)szinte ülök és úgy fekszik hason rajtam.(ha leteszem felébred)babakocsiba csak ha nagyon ki van fáradva vagy ha már elaltattam és leteszem.5kg a drága és már néha kiszakad akarom annyit cipelem.mit tegyek?ti hogy altattok?

2013. júl. 11. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
hidegfront érzékeny lehet ... ilyenkor sehogy
2013. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ennél többet nem tudsz tenni. Hogy megnyugodj: fiam 16 hónapos 10,5kg és én is ringatom. Nehéz de így elalszik kb 10-15 perc alatt, másképp próbáltam de akkor csak ordítás volt belőle.
2013. júl. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hordozókendő? Akkor nem lesz nehéz a súlya és a kezed is szabad marad. Ha nagyon nyűgösek voltak az enyémek, akkor mindig kendőbe kötöttem őket. Nálunk nagyon bevált, hasfájás ellen is szuper.

Egyébként az enyémek ilyen piciként mindig cicin aludtak el.

2013. júl. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Front van, az tuti:(.

Én is a kendőre adom a voksom, nálunk nagyon bevált:).

2013. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.hol lehet ilyen hordozókendőt venni?
2013. júl. 12. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, hogy hordozókendő, kidob egy jó pár találatot. Nekem Nandu kendőm van, én nagyon elégedett vagyok vele és az ára is jó.
2013. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!