Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen bébiőr illik ehhez?

Milyen bébiőr illik ehhez?

Figyelt kérdés

Megvették nekünk a légzésfigyelőt, angel care 300-ast, és én szeretnék hozzá venni bébiőrt, de nem tudom, hogy milyen illik hozzá, akitől pedig kaptuk nem szeretném megkérdezni, mert még nem adta oda, és pofátlan sem szeretnék lenni, hogy mond már meg, szóval, akinek ez a fajta van, tudna segíteni?

Köszönöm!


2013. aug. 2. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ehhez a fajtához nem lehet kapcsolni bébiőrt, legalábbis én így tudom. Esetleg kérdezz rá az angelstore ügyfélszolgálatán: www.angelstore.hu

Ha lakásban laktok nem is kell babaőrző. Nekünk 401-es van, amibe be van építve a babaőr, de én kikapcsoltam rajta ezt a funkciót, mert hallom amúgy is a babát, pedig házban lakunk.

Szóval ha szeretnél venni, akkor egy ilyen például jó lehet: [link]

Így két angyal rész lesz a szobában, de a légzésfigyelőst lehet távolabb rakni, elég hosszú a zsinórja, és így két éjszakai fényetek is lesz :)

2013. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!