Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másnak is felébred még éjszaka...

Másnak is felébred még éjszaka a 3 hónap körüli babája?

Figyelt kérdés
Volt, amikor végigaludta az éjszakát, viszont mostanában 2x-3x felkel és sír.
2013. aug. 5. 06:13
 1/9 anonim ***** válasza:
igen az enyém....igaz ő 6honapos és sosem sír ,de még mindig igényli az éjszakai szopit....3hó körül van egy nővekedési ugrás,talán éhes ő is....én már úgy megszoktam egyátalán nem okoz gondot ,megszopiztatom és már alszik is tovább
2013. aug. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az enyém már 14 hónapos, de még mindig felkel 1-2szer éjszaka, bár nem szopizni, inkább a cumi hiányzik, ilyesmik. szóval lesz ez még így egy darabig... :)
2013. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12 hónapos kisfiam is még felkel éjjel enni, bár volt egy időszak, amikor végig aludt, de sajnos az elmúlt...
2013. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos a babám,és felkel enni 2-szer átlagban,de szépen alszik is tovább. Amikor felébred,nem sír,csak nyöszörög. :-)
2013. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20 hónapos és mindig felkel....
2013. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 és fél hónapos kisfiam este fél 9-től reggel 6-fél7-ig alszik. Már egyáltalán nem kel éjjel fel.
2013. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én 3 és fél hós kisfiam csak akkor kel fel éjszaka 1x enni,ha kora este eszik,olyan 19-20-21 óra környékén..akkor fél3-3 körül ébred enni,de aztán vissza is alszik.Ha viszont este 22-23 óra körül eszik,akkor nem kel fel enni csak olyan 4-5-6 körül enni legközelebb..viszont nagyon korán ébred,fél7-kor már kipattan a szeme és nem hajlandó tovább aludni,szóval akkor már nekem is kelés van :/

2013. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szomjas ebben a melegben. az én babóm is mostanság 2 óránként szopizik, 11 hetes... majd ha nem lesz kánikula, akkor meglátod, többet fog aluszkálni - aztán lehet, hogy bújcira vágyik... 3 hónaposan már tudatosabbak és élénkebbek, hogy kifejezzék jogos igényüket :) esetleg aludj vele amíg ilyen pici... könnyebb etetni ha melletted fekszik :) (aztán majd visszatereled megint a kiságyba valamikor... mert lehet alakítani mindig, ügyesek ezek a kisemberkék) :)
2013. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Négy hónapos a kisfiam, és már nem kel fel éjjel, azt mondják azért mert sajnos tápszeres, de én is 6-8 hetes korom óta átaludtam, pedig anyatejes voltam. Ha fel is kel éjjel, akkor csak azért mert megfordult, és még nem tud visszafordulni, megfordítjuk, és már alszik is tovább.
2013. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!