Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van valami altató vagy nyugtat...

Van valami altató vagy nyugtató tea kisbabák részére?

Figyelt kérdés

Kislányom három és fél hónapos és rettentő nehezen alszik el. Nem tudnék valahogy segíteni, hogy könnyebben aludjon el?

Köszönöm előre is!



2013. dec. 27. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
citromfű teára mondják hogy nyugtató hatása van de nem tudom ennyi idősen kaphatja-e nem vagyok biztos benne. meg kellene próbálni valami rutint felállítani (tudom könnyű mondani) de inkább azt szokja meg. egy idő után lehet nem segítene a tea sem.
2013. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rooibos tea,nem tartalmaz koffeint,ízesítés nélkül is kellemes íze van,elvileg nyugtat este,élénkít nappal.9hónapos babámnak adok időnként,szereti.Annak azért nézz utána,hogy mikortól adható.
2013. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos akkor ő ilyen típusú, majd kinövi (tudom könnyen írom, az enyém mormota) több barátnőm babája nehéz elalvó. ami mindig bejön az a friss levegő. ha egy nap hosszabb ideig van levegőn, estére is kiüti. én nem adnék ilyen pici babának ilyesféle teát, mert meg kell tanulnia elaludni, nem pedig "leszedálni". bocs ha erőset írtam!
2013. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 29. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Homeopátiás kúp van, amit sokan dicsérnek, Viburcol a neve. Talán megpróbálhatod, hátha nektek is beválik.
2013. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én több helyen olvastam,hogy babákat, főleg ilyen kicsiket mint a tiéd, nem szabad kényszeresen elaltatni,mert azzal csak ártanakvele. Egyszer úgyis kidől a fáradságtól és elalszik. Aztán lassanmegszokja,hogy mikor is kell aludnia.
2014. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!