Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babátoknak használt a Sedatif...

Babátoknak használt a Sedatif Pc homeopátiás szer? Jobban aludt tőle?

Figyelt kérdés

9 hónapos babám éjjelente többször is felkel, még sosem aludta át az éjszakát. 1,5-2 óránként kel, és csak szopival lehet visszaaltatni, akkor nincs gond, azonnal visszaalszik. De én már egyre kimerültebb vagyok. Nem hiszem, hogy ténylegesen éhes, inkább csak rossz szokásról van szó, hogy a cici segít neki visszaaludni. Ajánlották, hogy próbáljam ki a Sedatif Pc homeopátiás szert, hogy az segít, hogy átaludja az éjszakát, ne ébredjen feleslegesen, de még ha ritkábban kelne, az is nagy segítség lenne.

Aki próbálta már, annak használt? Vagy legalább javult a helyzet?



2014. jan. 9. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Ismerős helyzet. 15 hónaposan mondtam a dokinak, hogy már találjunk ki valamit mert megőrülök.

Felírta beadtam, aznap éjjel aludt mint a bunda reggel 7-ig!!!! Ami hatalmas csoda, hiszen átlagban 3x-kelt fel idáig minden éjjel. Tök örültem. Aztán ennyi volt, azóta ugyanúgy felkel sajnos.

Viszont felírt egy másik homeos szert a hepar sulfurt az ekcémájára, hogy hátha azért nem alszik mert viszket neki. Attól javult a helyzet, tehát valószínű a viszketés miatt ébred/ébredt. Most úgy kb 1,5 hete csak épp megébred és szinte azonnal visszaalszik és éjszakánkét csak 1x-2x. A korábbiakhoz viszonyítva ez teljesen jó!

Enyém is anyatejes és éjjel mégsem adok neki cicit, legfeljebb csak akkor ha esetleg napközben keveset evett és úgy gondolom, hogy talán éhes. Egyébként hobbiból nem kap. :-)

2014. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Nem csoda, hogy nem használ, közönséges cukor az egész drága vacak.


[link]

2014. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Kisfiam 1,5 éves. Kb egy hónapos kora óta minden éjjel 20-25 alkalommal felkelt. Mindent kipróbáltunk, semmi nem használt. A sedatif pc nálunk is az első éjszaka használt, megdöbbentő volt, mert minimálisra csökkent az ébredések száma, másnap pedig minden a régi volt. Aztán kipróbáltam a sedatif pc-t és az osanit 15 ch-t együtt. Este 5 golyó az osanit-ból, 1 tabletta sedatif pc feloldja együtt. Ezt tartósan adtam neki, addig míg az egész doboz sedatif pc el nem fogyott. Emellett csak 3-5 alkalommal kelt fel és az abbahagyás után is megmaradt ez az állapot, ami nálunk nagy változás.
2014. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pulsatilla vált be. 1 év 4 hónapos koráig rengetegszel kelt fel éjjel, szopizott, már aludt is vissza, csak később az volt zavaró, hogy ha nem fordultam éjjel 3 mp alatt felé, már ült fel félálomban, mászott, aztán eldőlt, lehetőleg felém/rám, lehetőleg a fejem felé és emiatt már nehezen bírtam én is. Megdöbbentő volt még nekem is, aki használok homeopátiát, mert 1-2 nap alatt változás volt. De hozzáteszem előtte semmilyen más homeo nem használt. Biztos, hogy mindenkinek ki kell tapasztalni egyénileg mi válik be.
2014. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!