Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 honaposom nem tud elaludni...

2 honaposom nem tud elaludni nappal. Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
Leteszem az agyaba kb. masfel orat bir ebren de ordit. Annyira sir hogy csak cicin nyugszik meg. Akkor azon nyammog es elalszik. De amint leteszem felebred. Vagyis szinte vegig cicin van es ott alszik 5-10 perceket es kesz.
2014. márc. 26. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az jött be, hogy takaróba bugyolálva elaltatom egy kis ringatással mikor már nagyon fáradt és ha úgy teszem le akkor nem ébred fel, mert nem vész el a testmeleged. De olyan is van, hogy elalszik rajtam, és hagyom aludni én meg netezek, olvasok.
2014. márc. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom magamon hagyni mert a tesojaval is kene foglalkoznom...Meg ha ringatom is csak nezeget vagy sir :(
2014. márc. 26. 04:48
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
az a baj,hogy a cicin való alvást-ill. a ringatást szokta meg.erről kellene leszoktatni.ajánlom a suttogó könyveket.sirva sose tedd le-mert azt hiszi,az alvás valami borzasztó dolog.egy ekkora babának szinte egész nap aludni kellene-nem pár percet.etetés közben kellen ébre tartani,pár perc után altatni.bizony,a tesónak is jár anyából..
2014. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a masodik a problemas alvo, szinten most lesz 2 honapos. O a babakocsiban alszik, tologatni sem kell. Ugyhogy 7 het kuzdelem utan (nappal 5 percre sem lehet letenni a kisagyaba), feladtam. Behoztuk a mozes reszet a babakocsinak es, ha nem seta idore esik az alvas, abba rakom es ott alszik. Ja, es olben altatom. Hogy mi lesz kesobb, fogalmam sincs... De pokol volt addig a nappal, a kicsi mar a faradtsagtol is uvoltott egesz nap, a nagy teljes hangerovel hisztizett, mert semmi idom nem volt ra, egesz nap a kicsit szoptattam vagy altatni probaltam, az en idegeim meg cafatokban logtak.

Este siman, altatas nelkul alszik a kisagyaban, kezdetben 2-szer, de mar tobb mint egy honapja csak egyszer kel. A fene erti mi leli napkozben. De azota (lekopogom) nyugi van.

2014. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!