Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik egy ágyban alszanak a...

Akik egy ágyban alszanak a babájukkal, azok este lefekszenek egy időben a gyermekkel? Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Ezen már sokat gondolkodtam. Egy időben, fél éves kora korül a fiúnk úgy aludt el, ha mellénk fekhetett. Akkor 5 perc alatt elaludt, betettük a kiságyába, ő aludt reggelik és éltük életünket a férjemmel. Nem merült fel bennünk, hogy nekünk is aludnunk kellene este 8-kor, de az sem, hogy az ágyon hagyjuk felügyelet nélkül. Aki viszont együtt alszik a babával, ő mit tesz? Lefekszik ő is korán, vagy ott hagyja a franciaágyon a babát?
2014. aug. 14. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Az én babám 21 óra után alszik el. Néha ez este 22 óráig is kitolódik. Így addigra én is olyan álmos vagyok, hogy örülök, hogy alhatok. Ha mégis volna valami dolgom (pl. még nem zuhanyoztam, mosok, konyhában csinálok vmit). ami nem tart hosszú ideig akkor apukája vigyáz rá.
2014. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak addig fekszek mellette ameddig el nem alszik ez este 9körül van ami nekem még korán van :)11hónapos
2014. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a babánk nem hajlandó az agyában aludni csak mellettünk!

Este 9kor alszi el ha van valami dolgom a konyhában akkor is oda teszek köré barnát meg össze hajtva takarót é. Figyelgetem. Mivel a konyhából nyílik a szoba. De van olyan amikor együtt fekszunk le

2014. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Sose fekszem le vele.Ő már 9kor alszik a francia ágyon,én még utána rendbe rakom a konyhát,apának kaját pakolok,ruhát vasalok stb.

11 körül fekszem mellé.Ő már 20 hónapos.Leesni nem fog,mert a fal felöl,belül alszik.

2014. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
alszik simán az ágyon, mi később megyünk be
2014. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Oké, akinél már 20 hónapos meg ilyenek, de ameddig kicsi volt, hogy volt? Csak nem hagytátok magában az ágyon...
2014. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

6 hetes kora óta alszik mellettünk a fiam.

Azt elfelejtettem odaírni.

Most már 6 hónapos

2014. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nalunk a franciaagy egyik oldalan a fal van, alul es felul tamla, a 4. oldalt barikadoztam,h ne tudjon leesni. amig pici volg es szinte semmit nem mozgott meg, ez boven eleg is volt. ebben a korban olyan kespn aludt el, h zzinte csak a gogmosas idejere hagytam ott rhyedil es mar fekudtem is le. modt nar all, maszik, lepeget es este 9re alszik. az agyunkon altatom, aztan beteszem a sajatjaba. modt mer nincs is igenye az egyuttalvasra, ugyhogy nalunk pont szerencsesen alakult.
2014. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as jól értem, hogy a kicsivel aludtatok, aztán ahogy egyre többet mozgott, már nem kívánkozott közétek? Magától? Mindig betetted elalvás után a saját ágyába?

Azért kérdezem, mert az én kislányom bőven elmúlt 8 hónapos mikor közénk szokott. Addig simán aludt egyedül, nem is ébredt éjszaka 3 hónapos korától. Ekkor viszont máról holnapra odaszokott. Esténként elaltattam, majd betettem a helyére, de most ha beteszem fél óra múlva ébred, mint akin radar van, és érzi, hogy nem jó helyen van.

2014. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9.

igen. nem aludt a kisagyban, az egesz ejszaka ebredesbol,visszasirasbol allt, ha elalvas utan betetuk. nagyon feltem,h ha majd maszik, akkor nincs az a barikad, ami megallitana, es hogy almaban megkerul (en alszom kivul o kozepen) es le fog esni.strategiaim voltak, egy csomo mindent kiprobaltam, bevetettem, h mire lemaszhatna, fogadja el a kisagyban alvast. sikertelenul. aztan miegyszercsak magatol megvaltozott es a problema megoldotta onmagat. illetve a kisfiam oldotta meg helyettem :-)

2014. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!