Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi történt? Kislányom 5...

Mi történt? Kislányom 5 hónapos, és éjjelente többször felriad.

Figyelt kérdés
Eddig semmi gond nem volt esti alvással,9 kor elaludt,3 óránként kelt enni, majd szépen aludt tovább. Egy hete nehezen alszik el, felriad óránként, addig sír, ameddig nem vesszük fel, de rögtön alszik is vissza. Ezt elég sokszor ismétli, kézben azonnal visszaalszik. Mitől lehet? Foga miatt? De akkor kézben is sírna, nem? Más is volt így?
2014. aug. 20. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hason alszik?


Az enyém is 5 hónapos, de 3 hetes kora óta hason altatom, mert nekem is felriadt az elején sírva és a hasaltatás után először 6-8 órákat és mostanában már 10-12 órát alszik éjjel. Felébred közben, de nem kér enni sem. Büfizik magának és alszik tovább reggelig.

Nem lehet ilyesmi a probléma?

2014. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez eléggé szeparációs szorongásnak hangzik. Az első hullám kb ilyen idős korban szokott jelentkezni (már akinél jelentkezik egyáltalán).
2014. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is csinál ilyeneket (3 hónapos)hogy alszik és légből elkezd feljajdulva sírni, hozzá szomorú arc, biggyesztett száj én ahogy látom, hogy az álom még nem ment ki teljesen a szeméből, olyankor nem zavarom meg azzal, hogy felveszem, csak beszélek hozzá és visszaalszik egyből. de ha simogatom is, arra egyre jobban felébred egyre jobban sír, utána ki kell már venni ringatni.


egyetlen egyszer tapasztaltam olyat, hogy puki lett a vége és az lehetett a baj.

a többinél nem tudom.

2014. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok


helyesbítek, nem egyszer puki miatt riad fel.


de amúgy meg most olvastam a fogzásról, hogy hónapokon át feszítgetik az ínyét és ilyenkor pont várható is éjszakai riadt ébredés, még jóalvó babáknál is.

2014. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nallunk is szintén 5hos. A fogára gyanakodtam én is. De volt egy olyan érzésem h szep.szorongás inkább amit esetleg a fogzas valtott ki. Mert eddig eljatszott ha a közelben voltam vagy hallorta ahogy sertepertélek de mostmar ha kimegyek még az apjának is üvölt. A kiságyban gyakran felkel, pedig 2 hos koratol átaludta az éjszakát... Maegész jo napunk volt de mig főztem mellettem volt a babakocsiban. Mondjuk ma nem is rágta annyira a kezét mint eddig.Szo szerint egyik este letettem mert elaludt erre kb 30 perc mi

ulva felsikított álmábol. Ennyire és igy sirni még nem hallottam mintha megcsipték volna. pedig nem volt rajta ilyesminek nyoma.....:(

2014. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!